SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do "cwiczenia"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7012
Elo wczoraj podciągając się na drązku próbowałem zrobic cos takiego :

łapiemy się uchwytem drązka i podciągamy się tak aby miejwięcej brodą byc na wysokosci drązka następnie wykonujemy ruchy kolanami do drązka :D. Czy to cwiczenie w jaki kolwiek sposob moze po robieniu tego w seriach wplynac na nasz brzuch czy cos w tych okolicach? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Jesli ze czujesz ze w ten sposob dzialasz na swoje miesnie brzucha i dzieki temu sie mecza to takie cwiczenie jest okey. ale oczywiscie samym takim podciaganiem nic nie zdzialasz

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7012
po zrobieniu paru seri na drugi dzien brzuch mnie bolal od tego :) zobaczymy jakie efekty będą pozniej zrobię fotki z teraz i wrzuce za pare tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dorzuc jeszcze inne cwiczenia, a dietka jakas jest?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7012
hmm chodzi o to, ze cwicze na silowni normalnie i chcialem z ciekawosci sie dowiedziec czy te cwiczenie moglo by dzialac. Chodze na silke 4 razy w tyg staz okolo 3 tyg diete od poniedzialku zaczynam i mam zamiar jej ostro przestrzegrac :) po treningach mam zamiar robic jeszcze zwisy na drązku bo mam odstające łopatki i nie wiem czy nie dorzucic po tym np tego cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hmm zalezy jaki masz w tym cel. Albo robisz mase albo sie redukujesz i pracujesz na rzezbe. Jesli zaczynasz dopiero swoja przygode z silownia to nie wiem jaki bylby sens robienia tego cwiczenia. Oczywiscie jak chcesz mozesz w ten sposob cwiczyc. Ale ja bym proponowala jednak dac sobie z tym spokoj narazie bo takie jedno cwiczenia raczej nic Ci nie da. Rob mase, cwicz silowo. A jesli juz masz zamiar rowniez cwiczyc miesnie brzucha to mozesz dac to jako 1 cwiczenie, ale tylko to 1 nie wystarczy , musialbys jeszcze cos dorzucic

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7012
ok thx raczej z tego zrezygnuje bo teraz robie mase i jak mowisz nie ma sensu robic tego 1 cwiczenia :p moze jak bede w trakcie redukcji :F
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy

Następny temat

czy wystarczy raz w tygodniu??

WHEY premium