Witam. Jestem ekto, wzrost i waga tak jak w temacie. Otóż chciałbym żebyście ocenili/poprawili mój trening. Celem jest oczywiście masa mięśniowa. Staż to 10 miesięcy w tym przerwa miesięczna na czas matury. Trenuję w pn/śr/pt i raz w tygodniu piłka nożna przez 2h. W każdym ćwiczeniu powtórzenia 12 10 8 8 z progresją ciężaru. Diety ułożonej nie mam, po prostu staram się wstawać rano i wyrobić dziennie 6-7 posiłków z czego wychodzi ok. 3200-3400kcal, bo czasami zechce mi się to policzyć. Posiadam 7kg gainera UNS Mass Shocker, ale narazie nie wcinam. Głównym powodem tego, że piszę jest zastój i wydaje mi się, że jest to spowodowane złym treningiem.
Poniedziałek: Klatka-triceps
4 serie - wyciskanie hantli na ławce płaskiej
4 serie - wyciskanie sztangi na ławce dodatniej
4 serie - rozpiętki na ławce dodatniej
3 serie - wyciskanie francuskie sztangi
3 serie - prostowanie ramion w tył opadzie tułowia
3 serie - pompki na jetpacku
Środa: Plecy-biceps
4 serie - ściąganie drążka z góry do karku
4 serie - martwy ciąg
4 serie - wiosłowanie sztangielką
3 serie - modlitewnik
3 serie - uginanie przedramion stojąc
3 serie - uginanie przedramion siedząc
Piątek: Barki-nogi
4 serie - wyciskanie sztangi za głowę
4 serie - podciąganie sztangi do brody
4 serie - odciąganie ramion w tył w opadzie tułowia (na tyle aktony barków)
3 serie - prostowanie nóg na maszynie
3 serie - przysiad ze sztangą na karku
3 serie - wspięcia na palcach (łydki)
Czekam na wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam
Poniedziałek: Klatka-triceps
4 serie - wyciskanie hantli na ławce płaskiej
4 serie - wyciskanie sztangi na ławce dodatniej
4 serie - rozpiętki na ławce dodatniej
3 serie - wyciskanie francuskie sztangi
3 serie - prostowanie ramion w tył opadzie tułowia
3 serie - pompki na jetpacku
Środa: Plecy-biceps
4 serie - ściąganie drążka z góry do karku
4 serie - martwy ciąg
4 serie - wiosłowanie sztangielką
3 serie - modlitewnik
3 serie - uginanie przedramion stojąc
3 serie - uginanie przedramion siedząc
Piątek: Barki-nogi
4 serie - wyciskanie sztangi za głowę
4 serie - podciąganie sztangi do brody
4 serie - odciąganie ramion w tył w opadzie tułowia (na tyle aktony barków)
3 serie - prostowanie nóg na maszynie
3 serie - przysiad ze sztangą na karku
3 serie - wspięcia na palcach (łydki)
Czekam na wszelkie opinie i sugestie. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz