Witam..Chce nabrac masy! Ćwiczę od 8 miesieciecy od misiaca zaczełem brac jabłczan kreatyny Trec 1250mg bo wyczytałem że pomaga w nabraniu masy lecz zamias roznac na wadze to poszlo w druga strone.. czy jabłczan to dobra rzecz w nabraniu masy? mierze 174 cm wzrostu i ważylem przed braniem 65 a obecnie teraz 61 a chcialbym chociaz te 72? i caly ten czas trzymam diete...5 posiłkow dziennie rano porcja bialka ryby,jaja,sery,musli,mleko w poludnie duzo makoronow i wieczor bialko tylko jem 5-6 razy dziennie ... nie biegam duzo... jem,spaceruje i silownia i w kolo... doradzcie czy warto brac to jeszcze czy polecacie jakis inny specyfik sprawdzonyt na ten starz..
dodam ze postepy na sile sa kolosalne wpodczas brania jabłka...
dodam ze postepy na sile sa kolosalne wpodczas brania jabłka...
Krzysztof Piekarz