SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój trening na JUMP'a, proszę o komentarze.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W wakajce postanowiłem wziąć się ostro za JUMPA. Mam zamiar trenować 3 razy w tygodniu, a to jest mój plan:

1 i 3 dzień mam zamiar spędzić na siłowni (będę stosował małe obciążenie (do 30kg) bo chce jeszcze trochę urosnąć):

1) przysiady 3x20

2) wykroki 4x30

3) wspięcia na palce stojąc ( sztanga w dłoniach ) 4x8-10

4) wspięcia siedząc 4x8-10


2 dzień w domu:

1) przysiady 3x110

2) ćwierćskoki 2x50

3) wspięcia na palce 2x40

4) krzesełko 1 min.

Po za tym 3 x w tygodniu jazda na rowerze po 45 minut i codziennie rozciąganie mieśni.
Mam za sobą już 8 tygodni programu ze strony www.gregry.prv.pl (przestałem robić w kwietniu).
Powiedzcie co myślicie o moim programie, najlepsze wypowiedzi nagrodze SOGAMI.

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )

__Nie_pogardzę_Sogami__

W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
"Twoja ****a mać senacka obietnica bez pokrycia
Nie ******l mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

gorące blondynki, ponętne brunetki, wszystko za free, tylko kliknij tutaj -------------->
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
Tez przymierza sie do podobnego trybu ćwiczeń :) Mam nadzieje ze da to jakieś efekty bo te wszystkie Super Dunksy i Air Alerty cos kiepsko na mnie dzialaly (i te ilosci powtorze. Sadzisz ze 30 kg bedzie ok i przyniesie porzadane efekty ? Moze lepiej biegaj niz jezdzij na rowerze bo czytalem ze jazda zle wplywa na szybkosc w trakcie biegu (rozpedzanie sie do paczki)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce zakładać na bary większego obciążenia na barki, bo boję się o kręgosłup, wolę nieryzykować. Powiedz o efektach LeJacek, jak skończysz trening.

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )

__Nie_pogardzę_Sogami__

W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
"Twoja ****a mać senacka obietnica bez pokrycia
Nie ******l mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

gorące blondynki, ponętne brunetki, wszystko za free, tylko kliknij tutaj -------------->
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
Tylko uwarzaj na wykroki bo raz robilem z hantlami po 5kg i chyba za szybko bo sobie tak udo nadwyrezylem ze przez tydzien mialem z glowy cwiczenie, a o efektach treningu poinformuje Cie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3654
Program spoko Widac, ze jest prowadzony z rozmyslem, o czym swiadcza nie za duze obciazenia, jazda na rowerze i codzienne rozciaganie - tak dalej trzymaj! Mozesz tez zajrzec tu (poprawna technika wykonywania przysiadow + fajne cwiczenia by kejt):
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98058
Powodzenia!

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki rzadziaq! lap za ten link SOGA.
KURAn jestem znawcą w dziale!!! Mam już 100 SOGOW, niech cieszy się świta

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )

__Nie_pogardzę_Sogami__

W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
"Twoja ****a mać senacka obietnica bez pokrycia
Nie ******l mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

gorące blondynki, ponętne brunetki, wszystko za free, tylko kliknij tutaj -------------->
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polacy na Extreme

Następny temat

rama rowerowa accent m001

electro
Polecane artykuły