SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dobór, dawkowanie - xplode 2.0 ? nitro? xpand?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

80/176

Staż treningowy

2

Cel cyklu

masa, siła

Stosowane już wcześniej suplementy

cm3, mono, man orotine, xpand extreme pump, horse power, cytocell, nitrobolon energizer

Stosowane wcześniej spalacze

brak.

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

na przełomie grudnia-stycznia brałem hp + cytocell

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta? no oczywiście, że jest i nowa jest w procesie układania

Przewidziane finanse na cykl

-

Uwagi i sugestie

pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3296
Witam jakiś czas temu chciałem zarzucić cykl ale niestety nabawiłem się kontuzji i nie mogłem ćwiczyć lecz już powróciłem, rozruszałem się i jestem gotów na zarzucenie cyklu pod koniec kwietnia.

Mam z poprzedniego cyklu ponad pół puchy cytogenix cytocell co chciałbym brać w dzień nietreningowy i/ewentualnie po treningu a przed myślałem o BSN NO XPLODE 2.0 ( bez kofeiny ) tylko nie wiem jak on działa, może ktoś stosował i się wypowie? Kolejnym z suplementów na jaki moge się nastawić bylby xpand extreme pump, którego brałem rok temu ( działał mega dobrze ) lub super pump lecz chciałbym aby ludzie z doświadczeniem pomogli mi w doborze, może jednak co innego czy xplode z cyto będzie git.

pozdrawiam xmajkeeel1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2870
Jak uważasz,możesz przyzwyczaić organizm,ale myślę że jak weźmiesz od razu normalną dawke to nic sie nie stanie to nie jest jakaś mega mocna przed treningówka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2870
Cytogenix cytocell bierz po treningu,w DNT nie ma takiej potrzeby. Co do przed treningówki poczytaj opinie i dobierz cos dla siebie duzo tutaj tego jest.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
kwestia tego jeszcze czy chcesz zrobic przy okazji cykl kreatynowy?
chcesz cos przed treningowego typu stak, nobooster? pobudzajacy czy nie koniecznie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3296
Nie koniecznie pobudzające,może być to stak kreatynowy bądź jak nitro en. nobooster.
Tak to mógłby być cykl kreatynowy. a co myślicie o xplode 2.0 ( bez kofeiny )+ cytocell + ewentualnie jak będą braki w diecie to węgle lub białko ale to swoją drogą

dodam, że zależy mi na przyrostach z masy mięśniowej oraz siły


Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2012-04-12 16:12:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
przyrosty to już są zależne od diety, z no-xplode powinieneś być zadowolony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3296
myślę, że z nową dietą na cykl się wyrobię. Jutro ewentualnie pojutrze skocze do sklepu zamówić xplode 2 bez kofy.

Teraz odnośnie dawkowania

Może ktoś podpowiedzieć? myślałem nad takim rozkładem:
Dzień treningowy: Przed Treningiem porcja Xplode, po treningu porcja Cytocell'a
Dzień nietreningowy: Porcja Cytocell na czczo

Może gdzieś jeszcze dorzucić?
jeszcze się okaże po rozpisaniu diety czy nie będzie potrzebne jakieś carbo lub proteinki

----------------------------------------------------------------------
edit

Oczywiście panowie po sogaczu jak powchodzi, dzięki za zainteresowanie tematem oraz porady

Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2012-04-12 21:09:11
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
w xplodzie jest malo kreatyny
mozesz dorzucic jeszcze porcje cyto z rana w dt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3296
Nie będzie za dużo? Ok moge tak zrobić, a co z DNT? tak by zostało czy też dorzucić ?


a może cytocella sprzedać na targowisku a dokupić w zamian pure creatine lub coś innego? czy cyto będzie ok?

Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2012-04-12 23:10:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
sensownej ceny nie dostaniesz jakbys chciał sprzedac, nie kalkuluje sie raczej,
policz sobie ile było by potrzeba na cykl i dokup mono do zestawu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3296
To wtedy brać cytocell'a z tym xplode'm i jak sie skonczy cyto to zacząć brać mono lub na odwrót?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
tak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie do amino anabolu

Następny temat

Choroba a kreatyna

electro
Polecane artykuły