Witam jakiś czas temu chciałem zarzucić cykl ale niestety nabawiłem się kontuzji i nie mogłem ćwiczyć lecz już powróciłem, rozruszałem się i jestem gotów na zarzucenie cyklu pod koniec kwietnia.
Mam z poprzedniego cyklu ponad pół puchy cytogenix cytocell co chciałbym brać w dzień nietreningowy i/ewentualnie po treningu a przed myślałem o BSN NO XPLODE 2.0 ( bez kofeiny ) tylko nie wiem jak on działa, może ktoś stosował i się wypowie? Kolejnym z suplementów na jaki moge się nastawić bylby xpand extreme pump, którego brałem rok temu ( działał mega dobrze ) lub super pump lecz chciałbym aby ludzie z doświadczeniem pomogli mi w doborze, może jednak co innego czy xplode z cyto będzie git.
pozdrawiam xmajkeeel1
Mam z poprzedniego cyklu ponad pół puchy cytogenix cytocell co chciałbym brać w dzień nietreningowy i/ewentualnie po treningu a przed myślałem o BSN NO XPLODE 2.0 ( bez kofeiny ) tylko nie wiem jak on działa, może ktoś stosował i się wypowie? Kolejnym z suplementów na jaki moge się nastawić bylby xpand extreme pump, którego brałem rok temu ( działał mega dobrze ) lub super pump lecz chciałbym aby ludzie z doświadczeniem pomogli mi w doborze, może jednak co innego czy xplode z cyto będzie git.
pozdrawiam xmajkeeel1
Krzysztof Piekarz