Witam
Od ponad 2 mies próbuję redukować a było co 34%. Zacząłem od czystego atkinsa po 2 tyg dodałem węlowodan w sobotę. Pierwsze 5 kilo sadła (5% sadła) zleciało szybko coś w miesiąc. I stop.
Przestałem ładować w soboty i zacząłem potreningowo. Niedużo, 50-100g kaszy albo owsianki. Poleciał jeszcze 1%. I stop. od 2 tygodni żadnych postępów, tłuszcz stoi na 28%, waga 91. Celem jest 15-20% przy wadze 85. Nie mam pomysłu co dalej.
Odżywiam się chyba prawidłowo - mięso, ryba, jaja, olej z oliwek i rzepakowy, warzywa z listy atkinsa, trochę orzechów, z nabiału potreningowo twaróg. Ćwiczę siłowo 3 razy w tyg, ze względu na kontuzję przysiad i ciąg niestety poniżej możliwości. Postęp w sile jednak jest co widzę po wyciskaniach i podciąganiu.
Jak przełamać zastój w diecie ? A może za wcześnie na wnioski ? Niestety brak mi jakiegokolwiek doświadczenia w diecie i redukcji. Proszę o poradę.
pozdrawiam
Od ponad 2 mies próbuję redukować a było co 34%. Zacząłem od czystego atkinsa po 2 tyg dodałem węlowodan w sobotę. Pierwsze 5 kilo sadła (5% sadła) zleciało szybko coś w miesiąc. I stop.
Przestałem ładować w soboty i zacząłem potreningowo. Niedużo, 50-100g kaszy albo owsianki. Poleciał jeszcze 1%. I stop. od 2 tygodni żadnych postępów, tłuszcz stoi na 28%, waga 91. Celem jest 15-20% przy wadze 85. Nie mam pomysłu co dalej.
Odżywiam się chyba prawidłowo - mięso, ryba, jaja, olej z oliwek i rzepakowy, warzywa z listy atkinsa, trochę orzechów, z nabiału potreningowo twaróg. Ćwiczę siłowo 3 razy w tyg, ze względu na kontuzję przysiad i ciąg niestety poniżej możliwości. Postęp w sile jednak jest co widzę po wyciskaniach i podciąganiu.
Jak przełamać zastój w diecie ? A może za wcześnie na wnioski ? Niestety brak mi jakiegokolwiek doświadczenia w diecie i redukcji. Proszę o poradę.
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

