jaki okrez czasu można cwiczyc wszystkie partie mięsni w czasie jednego treningu?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Plan treningowy czy mozna cwiczyc wszystkie partie miesni na jednym treningu ?
- czy można cwiczyc wszystkie parti mięśni podczas treningu?
- czy mozna ćwiczyć wszystkie partie ciała na 1 treningu?
- jak długo można ćwiczyć wszystko w jednym treningu
- Jak długo można ćwiczyć na siłę?
- Jak długo można ćwiczyć siłe?
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Śmiem twierdzić, że lepsze, pod warunkiem, że plan jest ok i wiadome nie zapominając o diecie i regeneracji.
...
1. podciąganie drążka na wyciągu do klatki
2.podciąganie drążka na plecy
3. wyciskanie na atlasie
4.rozpietki na atlasie
5.uginanie rąk z hantlami stojąc
6. wyciskanie francuskie na triceps.
7. wyciskanie nóg na atlasie
wszystkie cwiczenia 4 serie (10powtórzeń) mniej więcej takie cwiczenia wykonuje. tylko w innej kolejnosci troche. 3 razy w tyg.
2.podciąganie drążka na plecy
3. wyciskanie na atlasie
4.rozpietki na atlasie
5.uginanie rąk z hantlami stojąc
6. wyciskanie francuskie na triceps.
7. wyciskanie nóg na atlasie
wszystkie cwiczenia 4 serie (10powtórzeń) mniej więcej takie cwiczenia wykonuje. tylko w innej kolejnosci troche. 3 razy w tyg.
...
niestety sztangi i ławki nie posiadam bo niemam tyle miejsca na siłke. a szkoda:) tylko atlas i hantle
...
Patrząc na gabaryty atlasu, to w jego miejsce spokojnie wstawić można krótką ławkę (na allegro dziś widziałem całkiem fajną z regulacją góra dół) i dwa wolne stojaki z regulacją (też dziś przeglądałem od 95 cm do 155 cm) i do wyciskania na płaskiej i do przysiadów. Dodatkowo gryf prosty ~ 150 cm (bo ze 180-tką pewnie ciężko będzie się ruszyć w pokoju) + obciążenie, a to wszystko w cenie atlasu :)
...
rozumiem kolego. ale mam inny problem:) mam wąskie pomieszczenie na siłownie i niestety gryf do sztangi jest zbyt długi bo 1,50cm i dlatego wybrałem na początek atlas. ale jak wykorzystam atlas to pomyśle nad innym miejscem na własnie ławke i sztange. dzięki za odp i pomoc. pozdrawiam:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Ile razy w tygodniu chodzic na siłkę ?
Następny temat
Krzysztof Piekarz