Witam!
Mam takie pytanie: czy ktoś z was zna jakąś formę kreatyny, której towarzyszy jak najmniejsza retencja wody? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ zamierzam zrobić cykl kreatynowy w celu poprawienia zdolności wysiłkowych, szczególnie szybkości. Dodam, że zajmuję się bieganiem i każdy zbędny kilogram to ogromny balast. Oczywiście wiem, że w mięśniach trochę może przybyć, ale nie chcę nabrać wody! Dzięki z góry za odp i bez pytań w stylu "po co ci to do biegania", wiem co robię. No chyba, że ktoś też stosował krete w bieganiu. Pozdro!
Mam takie pytanie: czy ktoś z was zna jakąś formę kreatyny, której towarzyszy jak najmniejsza retencja wody? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ zamierzam zrobić cykl kreatynowy w celu poprawienia zdolności wysiłkowych, szczególnie szybkości. Dodam, że zajmuję się bieganiem i każdy zbędny kilogram to ogromny balast. Oczywiście wiem, że w mięśniach trochę może przybyć, ale nie chcę nabrać wody! Dzięki z góry za odp i bez pytań w stylu "po co ci to do biegania", wiem co robię. No chyba, że ktoś też stosował krete w bieganiu. Pozdro!
Krzysztof Piekarz