Hej Dziewczyny! Postanowiłam, że będę tu wklejała swoje jedzenie i plan, bo to duża motywacja, jak wiesz, że gdzieś to jest
Dzisiaj moja miska ( fajne określenie ) prezentuje się tak.
Niestety mam duży problem z tym, żeby dobijać węglowodany bo jestem przyzwyczajona, że im mniej tym lepiej.
z warzyw zjem:
250g brokuła
sałatę, parę pomidorków koktajlowych
do picia:
1 l wody, dużo zielonej herbaty
a ze sportu dziś będzie godzinka lekkiego joggingu.
Byłabym wdzięczna za komentarze z zerknięcie co poprawić w treningu siłowym.
Zmieniony przez - dżulia w dniu 2011-11-26 12:09:05
Dzisiaj moja miska ( fajne określenie ) prezentuje się tak.
Niestety mam duży problem z tym, żeby dobijać węglowodany bo jestem przyzwyczajona, że im mniej tym lepiej.
z warzyw zjem:
250g brokuła
sałatę, parę pomidorków koktajlowych
do picia:
1 l wody, dużo zielonej herbaty
a ze sportu dziś będzie godzinka lekkiego joggingu.
Byłabym wdzięczna za komentarze z zerknięcie co poprawić w treningu siłowym.
Zmieniony przez - dżulia w dniu 2011-11-26 12:09:05

