SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś na mase i siłe.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Witam wszystkich.
Przymierzam się do zakupu odżywek i suplementów które pomogą mi uzupełnić dietę. Ćwiczę od 2 lat "na sucho". Chciałbym abyście mi doradzili co mam zakupić. W temacie odżywek nie mam zbyt dużego pojęcia... Myślałem jedynie o węglowodanach, białku i jakiejś kreatynie + jakieś dodatki, ale czekam na wasze propozycje.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 18

Waga: 73

Wzrost: 172

Cel cyklu: Masa i siła

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Wszystkiego po troche.

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: Brak

przewidziane finanse na cykl: 500 PLN.

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Zamawiam bcaa. Aktualnie jest brak SFD PURE BCAA i wiecie czy mógłbym go zastąpic BCAA XTRA z Activlab?

Zmieniony przez - loudness w dniu 2011-11-24 12:57:35
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html - 10 - 15g w trakcie treningu rozpuszczone w wodzie

https://sklep.sfd.pl/SFD_2x_Complete_Workout_Support_ _creatin_250g-opis26806.html - CWS 50 - 70g zaraz po treningu. Mono 4 - 5g po treningu i 4 - 5g w dni nietreningowe o wybranej porze.

https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1947.html - 20 - 25g na 20 - 30min przed treningiem

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega_3_sport_edition-opis3562.html - 2 - 3 cps na dobę do posiłków

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Mag_B6_forte-opis25888.html - 1 - 2 cps przed snem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Wielkie dzięki. A nie będzie mi potrzebne jakieś dodatkowe białko czy też ww?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz braki w diecie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Mam braki. Głównie mi chodzi o białko, bo węgle mogę łatwiej podciągnąć czy CWS wystarczy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Jak masz braki w dostarczaniu bialka, to proste-jak nie dasz rady z zarcia dostarczyc to zaopatrz sie, wez econo z sfd, smak i rozpuszczalnosc nie powala ale za taka cene nie dostaniesz lepszego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Mi nie zależy na smaku, aby był dobry w działaniu. CWS zawiera z tego co wiem 33g białka w porcji 70g więc potrzebne mi do tego jeszcze białko?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
To zalezy od diety, jakie masz w niej braki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
Z węglowodanami nie mam zbytnio problemu. A biorąc CWS bym uzupełnił białko i przy okazji podciągnął nim troche węgle. Chodzi mi bardziej czy lepszym rozwiązaniem nie było by oddzielnie białko i węgle??

Zmieniony przez - loudness w dniu 2011-10-09 17:40:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie ma znacznia. Grunt, zebys uzupelnil braki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2152
A ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego CWS, chodzi mi o jakość tej odżywki?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand

Następny temat

batony bez czekolady

electro
Polecane artykuły