A więc jak rozłożyć te aeroby? Ćwicze w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. I co najlepiej spala smalec :D bieżnia, rowerek?
...
Zależy od twojego organizmu... Osobiście robię 20 minut po siłce lub 20 min rano przed śniadaniem (u mnie się sprawdza aero naczczo)
...
Szatek1993 spróbuj jednego, spróbuj drugiego i sam ocenisz... nikt nie wywróży co dla ciebie będzie lepsze albo do jakiego rodzaju ćwiczeń Ty się akurat przyłożysz...
...
Ok, to podsumowując może jeszcze ktoś z was mi napisac jak mam to wszystko połączyc, będe biegał w dt, najlepiej bedzie biegac przed treningiem siłowym czy po? i jak długo? głównie mi chodzi żeby był jak najmniejszy ubytek w masie mięsniowej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!