Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy na forum. Mam pytanie jak mam zacząć trenować? Rzuciłem niedawno fajki i jestem po prostu flak. Chciałbym zacząć biegać i troszeczkę potrenować siłę. Do treningów mam mało sprzętu. ławkę, i 2x hankle 10kg. Mam jeszcze worek bokserski i też będę trochę na nim trenował. 2 lata temu trenowałem przez rok boks a więc wiem co i jak. Ale do rzeczy. Chciałbym żebyście mi podali jakieś linki do stron gdzie mogę sobie ułożyć jakiś plan. chciałbym połączyć bieganie, boks i siłownie. Z czasem zasoby siłowni mogą się zwiększyć. Z góry dzięki za odpowiedź 

Krzysztof Piekarz