SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

redukcja bez siłowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 200
Witam !!

Mam 19 lat 181 cm wzrostu i 79 kg wagi
Pod koniec czerwca złamałem 2 kość śródręcza , nosiłem gips przez 6 tyg po czym pan lekarz oznajmił mi ze moja reką sie nie zrosła do końca i powrót na siłownie jest wykluczony.Przez okres wakacji troszke nazbierało sie tłuszczu na klatce , brzuchu i bokach.
Chcialbym zacząc jakis domowy trening + dietka niskowęglowodanowa.
Na poczatek mysle o tabacie 3 razy w tygodniu i a6w + rowerek okazyjnie. Chcialbym uslyszec jeszcze jakies wasze propozycje co zrobic by ten wakacyjny tluszcz wytopic;) z gory wielkie dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Redukcja bez siłowni, bez sensu. Możesz dietę trzymać na 0 bilansie, żeby nie dodawać kolejnego smalcu, ale na dłuższą metę bez siłówki nic nie zrobisz.

Żadnego a6w, bo to syf.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 200
no a cwiczenia areobowe ? co ty gosciu wogole gadasz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Jak chcesz wyglądać jak patyk bez mięśni, to pewnie. Możesz nawet interwały walić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek myślisz o tabacie? A masz pojęcie co to w ogóle jest za trening? To 4 minuty piekła a nie jakiś lajt.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 200
zdaje sobie sprawe juz go wczesniej robilem :P i mam zamiar kontynuowac tylko chcialbym cos jeszcze do tego dolozyc
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robisz tą tabatę?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można?

Następny temat

Śledź wędzony?

electro
Polecane artykuły