SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja bez siłowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
witam otorz panowie mam taki problem czy idzie zrobic dobra redukcje bez siłowni na samej diecie i basen pływanie na grzbiecie 2 razy w tygodniu: otorz mam powazne problemy z kregoslupem wade podstawy :plecy okroglo-wklesle dla zainteresowanych i nie moge chodzic na silownie jakie jest wasze zdanie z gory dzieki i p[ozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A możesz tylko na basenie trenować? Czy np bieganie wchodzi w grę? A co z ćwiczeniami siłowymi z własnym ciałem jako obciążenie? Pompki na poręczach czy podciąganie na drążku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 230
A może by tak "Trening domatora"?
Zerknij, nic Ci nie zaszkodzi a czasu pewnie masz sporo.

Hej ho i butelka rumu czyli...
Pozdrówka z Pobierówka!
Zapraszam na wspólny trening :)
---------------------------
-> Edukacja -> Trening -> Regeneracja -> Edukacja ->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
bieganie tez odpada raczej tylko basen w formie rehabilitacji tak cwiczenia domowe raczej moge wykonywac zadnych cwiczenj silowych jak narazie wykonuje cwiczenia korekcyjne i duzo cwiczen ze strechingu co o tym myslicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zalezy ile masz do zrzucenia, ale dieta zawsze ci sie uda.
Licz swoje zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
tzn nie mam za duzo do zrzucenia jesli chodzi o wage waqze teraz 86-87 do wakacji chcialbym zejsc do 75-80 ale zeby bylo jak najwicej miesni najbardziej to brzuch mam zalany aled mysle ze low carb rozwiaze sprawe moje zapotrzebowanie wynosi kolo 3000 mytsle ze te 2500 spokojnie by starczylo ale wiesz nie chce zrobic tak zeby po wyglodac jak jakis suchar wiesz o co mi chodzi tak wiec no nie wiem co robiuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zeby bylo jak najwiecej miesni to musisz isc na silownie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Obli ... ten kolega ma poważną wadę postawy.
Wałkowałem już jego temat w dziale : zdrowie

naprawdę on powienien skupić się na korykowaniu wady a nie treningach siłowych. Dieta z ujemnym bilansem + basen 3 razy w tygodniu i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie no spoko stwierdzam tylko fakt ogolny, bo kolega chce zachowac miesnie, ale te zachowyjemy cwiczac silowo, nic nie poradzimy, obcinajac kalorie co bedzie musial zrobic musi sie pogodzic ze miesni tez czesc straci. A ile to zalezy od nadwagi i ilosci kilogramow ktore chce zrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę, cel sucha masa bez tłuszczu do sprawdzenia

Następny temat

Dieta 14latka

WHEY premium