SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening po operacji kolana

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Witam, niedawno mialem rekonstrukcje wiezadla krzyzowego po rehabilitacji zaczynam ostrzej cwiczyc na poczatku basen potem chce isc na silownie jakie suple sobie kupic na poczatek chodzi głownie o wzmocnienie miesni co polecacie w takiej sytuacji ? Mam 17 lat 171cm wzrostu i 60kg wagi



Zmieniony przez - Deerth w dniu 2011-09-20 19:08:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
Ja bym tu zapytał - dział: Odżywki, Suplementy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
Ja bym to uzgodnił z lekarzem najpierw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
wlasnie musze go zapytac konkternie o suple bo mi powiedzial ze basen za pare tygodni i potem silownia, wlasnie nie wiedzialem gdzie taki temat wsadzic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
Jeśli chodzi o suple to ci powie to samo co każdy tutaj - Zacznij się dobrze odżywiać bo masz sporo niedowagi a dopiero później pomyśl o suplementach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A dieta to co ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3359
Po takim zabiegu przez pewien okres nie mozna obciazac zbyt kolana.
Sporo zalezy w jakim stanie miales miesnie przed operacja?
Jesli nie ma jakis zanikow itp to jest juz dobrze.
Cwicz najlepiej na suwnicy z malymi ciezarami. Rower bedzie tez idealny. Na poczatek moze byc stacjonarny.
Na reszte cwiczen musi ci pozwilic lekarz.

Z mojego doswiadczenia rehabilitacje i te wszystkie cwiczenia na wyciagach, elektrostymulacje niewiele pomagaja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3359
Aha.
Wspominal ci lekarz aby nie plywac zabka? Obciaza kolana.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
Mi dzis minely 2 tyg od rekonstrukcji wiezadla krzyzowego przedniego. Lekarz pozwolil mi cwiczyc na silowni tyle ze sama góre , robie cwiczenia z mniejszym obciazeniem na lezaco i na siedzaco ale wykonuje wieksza ilosc powtórzeń. Ale cwiczenia miesni nog czy basen tak samo powiedzial mi ze po 2 miesiacach. Rehabilitacje mam od tygodnia. Co do odzywek to nie ma co narazie brac cwicz sobie bez a gdy juz odstawisz stabilizator wtedy mozesz cos myslec na ten temat.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3359
Mnie rekonstrukcje robil lekarz wisly. Wogole w klinice wisly krakow sie leczylem.
Po 3 miesiacach pilkarze wracaja do treningow na boisku. Tak mi mowil.
Tak ze cwiczenia po 2 miesiacach to troche za dlugo "odpoczywania" w stabilizatorze.
Jednak do niczego nie namawiam...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
mi chodzilo ze jak juz bedziesz chodzil bez stabilizatora to pomysl wtedy o jakis odzywkach. a narazie cwicz sobie bez odzywek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia na triceps

Następny temat

PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE na laweczce jak zrobić ławeczkę

electro
Polecane artykuły