Witam chciał bym zwiększyć siłę swoich nadgarstków po mam problem w czasie siłowania mój nadgarstek szybko zostaje przesiłowany i muszę pchać ręke przeciwnika siłą przedramienia w wyniku czego mam problem z dociśnięciem nadgarstka rywala do poduszki. Proszę was o podanie mi ćwiczeń jakie mogę wykonywać na wzmocnienie nadgarstków. Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
moim zdaniem to nie kwestia nadgarstka tylko słabych mięśni przedramion które nie są w stanie utrzymać dłoni w prostej pozycji. Przeciwnik napiera i przełamuje twój opór.
poczytaj tematy podwieszone
poczytaj tematy podwieszone
...
Wszystko zależy od tego do jakiego sprzętu masz dostęp, ja bardzo lubię to ćwiczenie:
...
ja uginam o kolano na skróconym kącie tj na stojąco na lekko zgiętych nogach,w ostatniej serii 50 kg ,jest trudniej niz na siedząco
...
^^^ ja podobnie jak grg30 z podobnym ciężarem
dużo trudniej bu musisz utrzymać ten ciężar a na wyciągu nie
dużo trudniej bu musisz utrzymać ten ciężar a na wyciągu nie***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4
...
NO to jaki cwiczenia proponujecie na wzmocnienie nadgarstka i przedramion Proszę mam dostęp do takiego wyciągu jak Pan Andrzej 2 razy w tygodniu. Pozdrawiam
...
Toysy jedną ręką 50 kg a robiąc to na siedząco w oparciu o kolano brałem kiedyś 80 kg ale strasznie niszczy nadgarstki więc lepiej robić na stojąco z mniejszym cięzarem
Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 19:32:19
Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 19:32:19
...
ja też 50kg hantel na jedna rękę ale to prawą bo lewą to ciężko 

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4
...
no i styka,nie ma sensu wiecej,ja ogólnie wiekszosc ćwiczeń na ręce robie podobnym obciązeniem - nadgarstek,biceps,pronator na pasie,supinator,triceps zza głowy,no chociaż na biceps czasami wiecej dowalam,a i nawet klate też hantlami po ok 50
Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 21:06:02
Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 21:06:02
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz