SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Słabe nadgarstki cwiczenia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Witam chciał bym zwiększyć siłę swoich nadgarstków po mam problem w czasie siłowania mój nadgarstek szybko zostaje przesiłowany i muszę pchać ręke przeciwnika siłą przedramienia w wyniku czego mam problem z dociśnięciem nadgarstka rywala do poduszki. Proszę was o podanie mi ćwiczeń jakie mogę wykonywać na wzmocnienie nadgarstków. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
moim zdaniem to nie kwestia nadgarstka tylko słabych mięśni przedramion które nie są w stanie utrzymać dłoni w prostej pozycji. Przeciwnik napiera i przełamuje twój opór.

poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
Wszystko zależy od tego do jakiego sprzętu masz dostęp, ja bardzo lubię to ćwiczenie:


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
ja uginam o kolano na skróconym kącie tj na stojąco na lekko zgiętych nogach,w ostatniej serii 50 kg ,jest trudniej niz na siedząco
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13949
^^^ ja podobnie jak grg30 z podobnym ciężarem dużo trudniej bu musisz utrzymać ten ciężar a na wyciągu nie

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
grg30 - jedna hantla 50 kg?
czy sztanga?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
NO to jaki cwiczenia proponujecie na wzmocnienie nadgarstka i przedramion Proszę mam dostęp do takiego wyciągu jak Pan Andrzej 2 razy w tygodniu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
raz w tygodniu ćwicz na wyciągu, a na drugim treningu ćwicz hantlem w ten sposób


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
Toysy jedną ręką 50 kg a robiąc to na siedząco w oparciu o kolano brałem kiedyś 80 kg ale strasznie niszczy nadgarstki więc lepiej robić na stojąco z mniejszym cięzarem

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 19:32:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13949
ja też 50kg hantel na jedna rękę ale to prawą bo lewą to ciężko

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
no i styka,nie ma sensu wiecej,ja ogólnie wiekszosc ćwiczeń na ręce robie podobnym obciązeniem - nadgarstek,biceps,pronator na pasie,supinator,triceps zza głowy,no chociaż na biceps czasami wiecej dowalam,a i nawet klate też hantlami po ok 50

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-14 21:06:02
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armwrestling w Olsztynie

Następny temat

Trening do oceny(bcaa)

electro
Polecane artykuły