Witam
Chciałbym rozpocząć mój 3 cykl na mase i chciałbym zakupić Jabłczan kreatyny.
1.Czy cm3 to dobry wybór?
2.Czy samo cm3 na cykl wystarczy?
Suplementy które jeszcze posiadam to:
Mzb Olimp
Whey Gold Standard - Optiumum
Gain bolic-olimp
Witaminy Olimp
Chciałbym do tego jeszcze jakieś białko na noc
Z góry dzięki za odpowiedź:)
1) Nie mam czym zrobić zdjęcia. Typ budowy Mezomorfik
2) wiek 17
3) waga/wzrost 80/187
4) staż treningowy 2 lata
5) cel cyklu: masa
6) stosowane już wcześniej suplementy: białko,gainery, kreatyna,
7) stosowane wcześniej spalacze
8) ilość dni wolnych od kreatyny: 180 dni
9) informacje na temat diety
-1,02t /kg
-6,02ww /kg
-42,56 kcal/kg
11)przewidziane finanse na cykl 200zł
Chciałbym rozpocząć mój 3 cykl na mase i chciałbym zakupić Jabłczan kreatyny.
1.Czy cm3 to dobry wybór?
2.Czy samo cm3 na cykl wystarczy?
Suplementy które jeszcze posiadam to:
Mzb Olimp
Whey Gold Standard - Optiumum
Gain bolic-olimp
Witaminy Olimp
Chciałbym do tego jeszcze jakieś białko na noc
Z góry dzięki za odpowiedź:)
1) Nie mam czym zrobić zdjęcia. Typ budowy Mezomorfik
2) wiek 17
3) waga/wzrost 80/187
4) staż treningowy 2 lata
5) cel cyklu: masa
6) stosowane już wcześniej suplementy: białko,gainery, kreatyna,
7) stosowane wcześniej spalacze
8) ilość dni wolnych od kreatyny: 180 dni
9) informacje na temat diety
-1,02t /kg
-6,02ww /kg
-42,56 kcal/kg
11)przewidziane finanse na cykl 200zł
Krzysztof Piekarz
