SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze odżywki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
Chciał bym byście mi pomogli w doborze odżywki na mase, najlepiej typu gainer.. Mój staż to rok czasu z przerwami, natomiast od 3,5 miesiąca intensywnie ćwicze.. Moja waga to 67kg przy wzroście 184cm, stanowczo za mała waga.. Zatłuszczenie skury mam średnie, obwód w klatce to 108cm,w pasie 81cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5667
dieta masz? gainer do uzupelniania barkow w diecie ewentualnie poczytaj troche (1 art przeczytany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dietke polecam, bo przy tej wadze dostarczysz odpowiednią ilość biała z pożywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
Mam diete, dużo białka jem.. i staram sie jak najwięcej jeść .. A jakiego byście gainera polecili ? czy też może samo białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
Odpowie mi ktoś ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
przecież Ci odpowiedzieli i to całkiem rozsądnie :) a tak swoją drogą to te 108cm w klacie przy Twoim wzroście i wadze to coś mocno podejrzane.

Trzymaj dietę i spokojnie dasz rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
"Klinton", on ma do tego jeszcze bardziej podejrzane 81 w pasie. Toż to wręcz niemożliwe, by przy takim wzroście i wadze mieć kołdun 81cm Dlatego z odżywek polecałbym jakiegoś bulka. OLIMP Top Mass to drogi sprzęt, ale klasyka wśród odżywek. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
Niemam w samej klacie 108cm tylko razem z motylami :) .. No ale jak wezme białko do diety to bardziej mi sie rzeźba zrobi ? niz przybiore na masie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Białko = budulec. A jeśli masz skłonności do zatłuszczania się to po Ci walić typowego gainera? Kup sobie bulka (np.Top Mass) i rośnij. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
X-rulez pomysl najpierw jak mozna miec "sklonnosc do otluszczania" jesli sie wazy 67kg przy wzroscie 184cm :]

bierz sie koles za diete i bez dyzkusji. Suple w Twoim przypadku to kasa wywalona w bloto. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna micronized 200 mesh?

Następny temat

biegi

WHEY premium