SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna oraz częstoskurcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Cześć
Pytanie brzmi czy można zażywać kreatynę jeżeli ma się częstoskurcze napadowe serca?

Dietę mam i proszę nie pisać, że za krótki staż. Proszę tylko o konkretne odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 732
Też miałem często skurcze, takie,że 5-10sekund serce mnie mocno bolalo. Miałem to w wieku 15-16lat. Raz w tygodniu mnie taki skurcz, też właśnie najprawdopodobniej od dorastania. Teraz szamie kreatyne, stejki i skurcze sie nie odzywaja. Ale to jest tylko mój przypadek. Nie wiem jak u Ciebie jest, ja miałem ekg robione. Na Twoim miejscu nie martwiłbym się, ale do pewności zrobił te ekg i miał spokój.

Pozdrawiam,
Marcin
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
od czego masz te skurcze?
robiles jakieś badania?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
skonsultuj z lekarzem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
W sumie dokładnie nie wiadomo skąd, ponieważ kiedy miałem te częstoskurcze nigdy nie mogłem zdążyć do szpitala zrobić szybko ekg. Prawdopodobnie jest to od dorastania, pośrednio od wysiłku i mojego nerwowego charakteru(ektomorfik). Lekarz nic nie może zrobić, nie może dać mi żadnych leków bo nie ma pewności co to jest. Ostatni taki częstoskurcz miałem chyba z 1,5 miesiąca temu co było spowodowane moją kontuzją pleców i długiego odpoczynku od wysiłku fizycznego. Zwykle skurcze te występowały podczas gry w piłkę, na siłowni ani razu mi się nie zdarzyło.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
dopoki bym sie nie dowiedział co dolega to wstrzymałbym sie z kupowaniem supli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Prawdopodobnie nie dowiem się co mi dolega.... Mieszkam w wiosce zabitej dechami i mam daleko do szpitala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Częstoskurcz taki trwa zazwyczaj ok 5 minut
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jeśli chodzi o zdrowie to nie ma znaczenia gdzie mieszkasz

kwestia tylko by mieć pieniądze na wizyty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
U lekarza byłem ostatnio chyba pół roku temu i powiedziała, że jak nie będę miał tego ekg na papierze to nic nie może zrobić, a na słowo nie może wierzyć.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
ekg to standardowe badanie
w Twoim wypadku potrzebne są również takie badania jak echo i holter

udaj się do kardiologa
może być tak że jest to błahostka a może być tak że masz przeciwwskazania do treningów siłowych

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Właśnie zapominałem mówić, dzięki FLEX: Więc echo miałem i wszystko jest w największym porządku! Holter kiedyś miałem założone na 2 dni ale nic nie wykazało

Echo robione jakieś pół roku temu a holter 2 lata temu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bulk własnej roboty

Następny temat

Inhibie-e

Shoty
Polecane artykuły