SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening ze samą sztangą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
Witam nie wiem za bardzo jak ćwiczyć posiadam tylko samą sztangę z obciążeniem 65kg chciałbym na masę jakieś ćwiczenia

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 172

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 4

Uprawiane inne sporty: Nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Tylko jeden sztangielek i sztanga

Dieta: Narazie nie mam

Przeciwskaznania medyczne: Nie

Zażywane suplementy: Nie

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Niezbedne beda jeszcze: lawka, stojaki do siadow, drazek i wiecej obciazenia, wtedy nie bedzie zadnych problemow z ulozeniem planu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
No wiem ale takie na początek ćwiczenia dopiero niedługo będę posiadał ławeczkę i więcej obciążenia
1

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
Drążek posiadam

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Koniecznie zalatw stojaki. Teraz mozesz robic/uczyc sie techniki: martwego ciagu, przysiadow przednich na ciezarze ktory bedziesz w stanie zarzucic, z poprzedniego wynika ze bedziesz uczyl sie rowniez zarzutu silowego, wyciskanie stojac, high pull, wioslowanie, wyciskanie francuskie stojac, uginanie na biceps, troche tych cwiczen jest, nie przetrenujesz porzadnie jedynie klatki i nog. Na klatke mozesz sprobowac floor press, ale bedziesz potrzebowal kogos kto poda Ci sztange.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
floor press troche cięzej jest niż na leżąco

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1457
ja też tak zaczynałem i cwiczyłem pare miesięcy troche ogólno rozwojowo i wytrzymałościowo żeby przyzwyczaic organizm do ciężkiego wysiłku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Floor press jest latwiejszy od wyciskania na lawce bo lezac na podlodze nie opuszczasz sztangi do samej klatki, zakres ruchu jest krotszy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
a przysiady ze sztangą na barkach mogę też robić

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
A tak że zapytam to co jeść aby przybrać na wadze bo diety nie mam jem tylko makarony ryż piers z kurczaka jogurty i banany i wodą niegazowaną popijam czasem sokami

Pamiętaj liczy się to co ma się w głowie a nie na twarzy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie treningu HST

Następny temat

Trening ?

electro
Polecane artykuły