Kilkanaście lat temu trochę ćwiczyłem, ale mało regularnie. Aktualnie mam 35 lat i chciałbym nabrać trochę masy. Ważę 77kg przy wzroście 180cm. Moim celem jest przekroczenie bariery 40cm obwodu bicepsów, przy aktualnych zaledwie 36cm. Czy ktoś z Was odnotowuje jeszcze przyrosty w tym wieku, ewentualnie znacie kogoś kto ma jakieś efekty zaczynając tak późno ?
Jacek
Krzysztof Piekarz
