SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masz 14-16 lat?Sport i wychowanie fizyczne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 899
Boże, gdybym ja ten artykuł przeczytał ze trzy lata temu byłoby zupełnie inaczej. Albo jakby ktos przynajmniej mnie zachęcił... Teraz to już za późno na ambicje :(
Artykuł jak najbardziej pożyteczny ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13362
Mam 15 lat i nie zamierzam brać żadnych odżywek w tym wieku :).Własna praca i wkład oraz powolne wchodzenie w mechanizm trenigu mam nadzieje że przyniosą rezultaty :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kowanator @
dobre podejście do sprawy, teraz już tego brakuje :) cierpliwości a rezultaty przyjdą razem z ciężkim treningiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 409
witam mam 16 lat i zamierzam rozpocząć trening domatora... i w związku z tym mam pytanie czy 3-4 mc takiego treningu wystarczą abym mógł powoli wejść na siłownie?.. Zaznaczam że dodatkowo do tego treningu będzie raz w tyg. wizyta na pływalni...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
Witam,
Mam 14lat,warze 52kg,wzrost 160cm chciałbym rozwinąć swoje mięśnie brzych,biceps,triceps.
Posiadam:
-ławke
-sztangę,hantelki
Proszę o ułożenie mi planu ćwiczeń.
Dziękuje!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
Pit Bull - trening domatora, odsyłam do treningu Mawashiego. :) Pamiętaj - całe ciało! :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
A mógłbyś napisać mi plan tych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
W SPISIE jest cały rozpisany - trzeba znaleźć, autor - Mawashi. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
Ale ja mam siłownie samo robioną i mam sztangę,hantelki,ławke,drążek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
Przeczytałeś przynajmniej ten artykuł? Jeśli tak, a Ci nie odpowiada, odsyłam do tematu FBWby georgu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja cieżaru

Następny temat

ABS/A6W co wybrac

electro
Polecane artykuły