Szacuny
0
Napisanych postów
85
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
899
Boże, gdybym ja ten artykuł przeczytał ze trzy lata temu byłoby zupełnie inaczej. Albo jakby ktos przynajmniej mnie zachęcił... Teraz to już za późno na ambicje :(
Artykuł jak najbardziej pożyteczny ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
1855
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13362
Mam 15 lat i nie zamierzam brać żadnych odżywek w tym wieku :).Własna praca i wkład oraz powolne wchodzenie w mechanizm trenigu mam nadzieje że przyniosą rezultaty :)
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
409
witam mam 16 lat i zamierzam rozpocząć trening domatora... i w związku z tym mam pytanie czy 3-4 mc takiego treningu wystarczą abym mógł powoli wejść na siłownie?.. Zaznaczam że dodatkowo do tego treningu będzie raz w tyg. wizyta na pływalni...
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
105
Witam,
Mam 14lat,warze 52kg,wzrost 160cm chciałbym rozwinąć swoje mięśnie brzych,biceps,triceps.
Posiadam:
-ławke
-sztangę,hantelki
Proszę o ułożenie mi planu ćwiczeń.
Dziękuje!