SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko - dzienne zapotrzebowanie.

temat działu:

Badania naukowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Białko sojowe robi z facetów kobiety !
Białko sojowe powiększa piersi !

HYPO - CEL . Zwalczenie nadciśnienia .
To będzie przełom !!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1874 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15320
A co na poparcie tej tezy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Bolic mówić "Nigdy nie przesadzać z soją"
Owszem jest to znakomite rozwiązanie dla wegetarianów, lecz nasionka soi są bogate w fityniany, które utrudniają wchłanianie cynku odpowiedzialnego za testosteron oraz żelaza .

Bolic mówić "3 razy tygodniowo można sobie pozwolić na białko sojowe, ale będe powtarzał do znudzenia, tylko 3 ."

Nie można polegać zawsze na białku sojowym i to jest zła informacja dla wegetarianów .
Niestety wegetarianie choć mają do wyboru białko sojowe, to i tak będą musieli się ograniczać .
Niestety, ale kulturystów wegetarianów nigdy nie było i nie będzie nad czym ubolewam, taka jest prawda .

A co do zapotrzebowania to solaros odszukał bardzo dobre badania, które pokazują, że nawet mniej niż 2 g białka na kmc jest wstanie
dostarczyć nam czego potrzeba .
Oczywiście nieco więcej niż 2 g na kmc jest rozwiązaniem dobrym dla kulturystów na poważnie myślacych o tym sporcie .

I zdania nigdy nie zmienie.
Bolic nie zmieniać zdanek .

HYPO - CEL . Zwalczenie nadciśnienia .
To będzie przełom !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Soja = estrogen krótko mówiąc.

"Niestety, ale kulturystów wegetarianów nigdy nie było i nie będzie nad czym ubolewam, taka jest prawda . "

Nie zapominaj, że wegetarianie jedzą jajka, przetwory mleczne, a tam jest równie wartościowe białko jak w kuraku, estrogenu na pewno mniej.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-03 11:49:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Uważam , że jajko to mięso, ponieważ zabieranie za wczasu kurom jajek, to jak aborcja i to nie żarty .
Przecież z tego mogły się począć kurczaczki .

Ale spoko ja jem jajka, chociaż przyczyniam się do aborcji .

HYPO - CEL . Zwalczenie nadciśnienia .
To będzie przełom !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Zmieniony przez - Parabolic w dniu 2011-05-03 12:37:13

HYPO - CEL . Zwalczenie nadciśnienia .
To będzie przełom !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Ok, zatem białko sojowe z odżywek nadaje się tylko do urozmaicenia diety 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Chyba, że się mylę. Co myślicie o takiej odżywce zawierającej sam izolat białek sojowy?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
to nie temat jaka odzywka bilakowa bedzie lepsza!
sa inne dzialy od tego

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16475
A jak sprawa wygląda z białkami niepełnowartościowymi? Liczyć jako białko, czy nie liczyć?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potreningowa suplementacja - potreningowe okno anaboliczne

Następny temat

Białko - maksymalna ilość w 1 posiłku

electro
Polecane artykuły