Witam do jakiegoś tygodnia ćwiczę planem znalezionym na tym forum ( chyba). na treningach daje z siebie wszystko. Cięzar ułożony tak ze na ostatniej serii mam maxa albo blisko maxa. I zastanawia mnie to że nie mam dużych zakwasów. Jakieś lekko obolałe mięśnie są ale to chyba nie to. Jak kilka lat temu brat namówił mnie do treningów to po pierwszym przez tydzień się ruszać nie mogłem. I pytanie czy w takim razie moj plan treningowy jest dobry?
poniedziałek
A1 przysiad 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
A2 uginanie ramion ze sztangą w staniu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie ławka 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B2 wiosłowanie 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
środa
A1 martwy ciąg 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
A2 wyciskanie sztangielek na skosie w dół 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie żołnierskie 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
B2 podciąganie podchwytem 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
piątek
A1 przysiad z przodu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
A2 uginanie nóg w leżeniu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie poręcze 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
B2 wiosłowanie 5 x 5 (progresja w każdej serii)
jedziesz tym programem 4 tygodnie
potem 2 tygodnie z ciężarami takimi jak w tygodniu 3-4:
poniedziałek
A1 przysiad 3 x 3 (stałe obciążenie)
A2 uginanie ramion ze sztangą w staniu 3 x 3 (stałe obciążenie)
B1 wyciskanie ławka 3 x 3 (stałe obciążenie)
B2 wiosłowanie 3 x 3 (stałe obciążenie)
czwartek
A1 martwy ciąg 3 x 3 (stałe obciążenie)
A2 wyciskanie sztangielek na skosie w dół 3 x 3 (stałe obciążenie)
B1 wyciskanie żołnierskie 3 x 3 (stałe obciążenie)
B2 podciąganie podchwytem 3 x 3 (stałe obciążenie)
Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Waga: 63
Wzrost: 173
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 3 tygodnie :<
Uprawiane inne sporty: paintball sie liczy?
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga ławeczka hantle
Dieta: w trakcie tworzenia
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: xxl, monohydrat
poniedziałek
A1 przysiad 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
A2 uginanie ramion ze sztangą w staniu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie ławka 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B2 wiosłowanie 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
środa
A1 martwy ciąg 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
A2 wyciskanie sztangielek na skosie w dół 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie żołnierskie 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
B2 podciąganie podchwytem 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
piątek
A1 przysiad z przodu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
A2 uginanie nóg w leżeniu 5 x 5 (progresja w każdej serii)
B1 wyciskanie poręcze 5 x 5 (stałe maksymalne obciążenie)
B2 wiosłowanie 5 x 5 (progresja w każdej serii)
jedziesz tym programem 4 tygodnie
potem 2 tygodnie z ciężarami takimi jak w tygodniu 3-4:
poniedziałek
A1 przysiad 3 x 3 (stałe obciążenie)
A2 uginanie ramion ze sztangą w staniu 3 x 3 (stałe obciążenie)
B1 wyciskanie ławka 3 x 3 (stałe obciążenie)
B2 wiosłowanie 3 x 3 (stałe obciążenie)
czwartek
A1 martwy ciąg 3 x 3 (stałe obciążenie)
A2 wyciskanie sztangielek na skosie w dół 3 x 3 (stałe obciążenie)
B1 wyciskanie żołnierskie 3 x 3 (stałe obciążenie)
B2 podciąganie podchwytem 3 x 3 (stałe obciążenie)
Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Waga: 63
Wzrost: 173
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 3 tygodnie :<
Uprawiane inne sporty: paintball sie liczy?
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga ławeczka hantle
Dieta: w trakcie tworzenia
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: xxl, monohydrat
Krzysztof Piekarz