SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bardzo dziwna sprawa,proszę o pomoc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1855
Witam.
Mam pewną dziwną sytuacje.
Dziś użyłem preparatu ISOFASTER z TRECU,po 2h gry w gałe,i 2h pływania żabką.
Wcześniej po takim czymś czułem się wypompowany,i zazwyczaj kładłem się i oglądałem coś,i nic mi się niechciało,byłem poprostu wypompowany.
A dziś gdy przybyłem do domu,rozrobiłem sobie 50g na 500ml wody (zalecane 40g),i niedość,że mnie zregenerowało,to miałem taką pompe i tak mnie nosiło,że zaczołem biegać sprintem,gdy skończyłem,zobaczyłem że koledzy grają w gałe,dołączyłem się do nich,po meczu znowu zaczeło mnie nosić (trwał z 20 min),nosi mnie do tej pory z 1h ^^,jeżeli to ten preparat tak działa TO ZAJE&&&&&&,jak łykne takie coś przed treningiem,to będzie nadzwyczaj dobrze ;),prosze o pomoc i porade
ISOFASTER to preparat do przygotowania napoju izotonicznego (Na basen chodze od 3 lat,w kazdą sobote,ale dopiero dzis,po wypiciu tego w nadmiernej dawce,dało mi taką pompe)
Wcześniej nic niepiłem poza wodą,i cały czas jechałem na posiłkach z diety.
POMOCY :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): sss

Wiek: 15

Waga: 92

Wzrost: 176

Cel cyklu: ...

stosowane już wcześniej suplementy : ...

Uprawiane inne sporty: ...

stosowane wcześniej spalacze : ...

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: ...

ilość dni wolnych od kreatyny: ...

przewidziane finanse na cykl: ...

uwagi i sugestie: ...

Staż treningowy: 6mies

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
osobiscie biore wszystko co legalne

i mam taka wskazowke do ciebie, jak zadajesz gdzies pytanie to uzupelniaj cala ankiete, bo cie ktos dojedzie kiedys za takie wypelnienie
jak oczekujesz rzeczowych info, to musisz o sobie tych info rowniez dostarczyc.


na razie skup sie tylko na odzywianiu, przyjdzie czas na reszte



Majkel moja mama wie wszystko, trenerowi trzeba wszystko mowic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Toz to jest izotonik, tak? Wegle i mineraly. Sila umyslu jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Zwykłe węgle nic specjalnego.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
a jak mamy ci pomoc?
Zmniejsz dawke witamin;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
wkreciles sobie faze, to tak jakbys sobie wypil soczek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1855
Ja się nienapędzałem psychicznie...
zobacze jak bendzie za 2 razem,w sobote robie mały maratonik,to napisze...

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
sila sugestii.

w spamie kolega remik tez kiedys skruszyl swojemu koledze pluszz i powiedzial mu, ze to stack jakis czy cos w tym stylu i tez go koplo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3883
placebo ;D

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1855
**** in shit jestem noobem ;D
to jak mam taki odpał po gównie co uzupełnia braki po treningu,to co ja kvra bende miał po jakieś kreatynie albo nitrobolonie XD.
A co do suplementów,czy jak mam 15 lat,mogę stosować spalacze?
Chciałbym przyspieszyć swoje efekty,bo chciałbym jak najlepiej wyglądać ;) Pozdrawiam

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
nie mozesz.
za wczesnie na takie suple.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1855
Trening mam dobry,a looknij moją diete Tomq i jak mozecie to i wy (czytelnicy ;D)
https://www.sfd.pl/Dieta_Redukcyjna_do_Ocenki/Korekty-t736435.html

Ok ok spalaczy niemogę,a bcaa,białka,Vitargo (węgle),Isofaster (izitonik)?
Kreatyny się boję,ale słysze ze ZAJE wyniki po niej są,a ty Tomq osobiscie bierzesz krete?

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA (apteczne) - pytanie

Następny temat

co powiecie ??

electro
Polecane artykuły