Jestem już miesiąc na diecie. Dieta była tutaj sprawdzana, aczkolwiek w ostatnim czasie pojawiły się u mnie problemy z hemoroidami. Jestem w ciągłym ruchu, rower, bieganie, basen, także nie ma opcji, że to przez siedzący tryb życia. Wydaje mi się, że może być to spowodowane dietą ubogą w błonnik, chociaż nie wiem, bo staram się go wsuwać. Mam błonnik w słoiczku, który od czasu do czasu sobie dorzucam do jakiś potraw, codziennie jem jabłko do drugiego śniadania. Jadam płatki owsiane, średnio co drugi dzień. Nie jem pieczywa, więc może tutaj jest ten problem?
Wiek 23
Ważyłem na starcie(22 marca) - 101 kg
Waga obecna (20 kwietnia) - 95,7kg
Wzrost 1,82
Mniej więcej posiłki wyglądają tak:
-Kawa
-Jajecznica, cebulka, szczypiorek, do tego 3 plasterki szynki
czasem zamiast jajecznicy Serek Wiejski bądź 2 jajka na twardo
-Pomidor, ogórek kiszony
-Czasem tuńczyk zamiast jajecznicy
-Czasem mi się uda wcisnąć owsianke, czasem rezygnuje z jajecznicy na rzecz Owsianki + serka wiejskiego bądź serek homo
Drugie śniadanie:
W zależności od głodu, ale przeważnie jabłko, jakieś warzywka, czasem suróweczka, od czasu do czasu serka wiejskiego
Lubie też na sucho wsuwać płatki owsiane ;) Mam w skrzaleczce wrzucone garść i sobie dłubie.
Obiad:
Standardowy,
-ziemniaczki,
-pierś z kurczaka, czasem inne mięsko, czasem rybka
-kiszona kapusta bądź surówka z marchewki, wielowarzywna, buraczki etc
-1/2 szklanki maślanki
Kolacja:
Nie jem dużo, bo wieczorami jakoś nie jestem głodny. Kładę się spać około 22 ze względu, że wstaje dosyć wcześnie.
Przeważnie serka wiejskiego sobie wpiernicze
No i to było na tyle, od razu mówię, że ja nigdy nie jadałem dużo. To, że mam taką wagę, a nie inną spowodowane jest to, iż jestem informatykiem, wiele czasu spędzam przed monitorem, nie miałem za wiele ruchu, jadłem nie zdrowo i spożywałem sporo alkoholu. Dlatego tak się zapuściłem ostro. Kupiłem sobie teraz tabletki Diosminex, ale mam wrażenie, że czegoś może w mojej diecie brakować. Tylko czego?
Zmieniony przez - budzioo w dniu 2011-04-20 08:43:05
Wiek 23
Ważyłem na starcie(22 marca) - 101 kg
Waga obecna (20 kwietnia) - 95,7kg
Wzrost 1,82
Mniej więcej posiłki wyglądają tak:
-Kawa
-Jajecznica, cebulka, szczypiorek, do tego 3 plasterki szynki
czasem zamiast jajecznicy Serek Wiejski bądź 2 jajka na twardo
-Pomidor, ogórek kiszony
-Czasem tuńczyk zamiast jajecznicy
-Czasem mi się uda wcisnąć owsianke, czasem rezygnuje z jajecznicy na rzecz Owsianki + serka wiejskiego bądź serek homo
Drugie śniadanie:
W zależności od głodu, ale przeważnie jabłko, jakieś warzywka, czasem suróweczka, od czasu do czasu serka wiejskiego
Lubie też na sucho wsuwać płatki owsiane ;) Mam w skrzaleczce wrzucone garść i sobie dłubie.
Obiad:
Standardowy,
-ziemniaczki,
-pierś z kurczaka, czasem inne mięsko, czasem rybka
-kiszona kapusta bądź surówka z marchewki, wielowarzywna, buraczki etc
-1/2 szklanki maślanki
Kolacja:
Nie jem dużo, bo wieczorami jakoś nie jestem głodny. Kładę się spać około 22 ze względu, że wstaje dosyć wcześnie.
Przeważnie serka wiejskiego sobie wpiernicze
No i to było na tyle, od razu mówię, że ja nigdy nie jadałem dużo. To, że mam taką wagę, a nie inną spowodowane jest to, iż jestem informatykiem, wiele czasu spędzam przed monitorem, nie miałem za wiele ruchu, jadłem nie zdrowo i spożywałem sporo alkoholu. Dlatego tak się zapuściłem ostro. Kupiłem sobie teraz tabletki Diosminex, ale mam wrażenie, że czegoś może w mojej diecie brakować. Tylko czego?
Zmieniony przez - budzioo w dniu 2011-04-20 08:43:05
Krzysztof Piekarz