Witam .
Zaczełem trening na wyskok i chciałbym wziąśc do tego jakąś odżywke żeby poszedl jeszcze lepiej wyskok ale w ogóle nie mam pojęcia jaka odżywke .Jak byście mogli to podpowiedzcie jaką mam wziąśc z góry dzieki ;)
Zaczełem trening na wyskok i chciałbym wziąśc do tego jakąś odżywke żeby poszedl jeszcze lepiej wyskok ale w ogóle nie mam pojęcia jaka odżywke .Jak byście mogli to podpowiedzcie jaką mam wziąśc z góry dzieki ;)
Krzysztof Piekarz

