SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poradźcie mi jakie suple na siłę, please

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Cześć i witam.
To mój pierwszy post na tym forum.

od jakiegoś czasu trenuje. Mój trening odbywa się na ścianie wspinaczkowej, nigdy nie byłem na siłce.
Na ściance już od jakiegoś czasu postępy mam bardzo niewielkie mimo ostrego trenowania. Większość moich znajomych ładuje dodatkowo na siłce i widać tego efekty.

Teraz tak mi się poukładało że wyjeżdżam na dwa miesiące i będę miał tylko dostęp do siłki. Chciałbym ten czas wykorzystać na trening ogólnorozwojowy z naciskiem na wszystkie mięśnie od brzucha w górę.
Zależy mi na tym żeby moja waga nie ruszyła bardzo w górę (i tak w chwili obecnej jestem spasiony jak na moje potrzeby). No ale zakladam że troche się jednak podniesie.
Trening będzie mieszany siłowy - wytrzymałość siłowa.
Proszę o poradę co powinienem kupić i ile tak żeby starczyło mi tego na dwa miesiące. Nie znam się na tym kompletnie...
Pomyślałem że pierwszy miesiąc mógłbym sobie brać jakiś gainer a następny coś co powoduje mniejszy przyrost ale dobrze regeneruje.
Ogólnie nie zależy mi na wygladzie, ani na rzeźbie, zależy mi na najlepszym stosunku mocy do wagi, przy czym siłę chciałbym znacznie zwiększyć, a waga najlepiej żeby stała (no chyba że umiecie takie cuda robić żeby przy okazji spadła.)
Ogólnie trudno mi przybrać na mięśniach.
Chciałbym na trenować w takim samym rytmie jak ma to miejsce na ścianie czyli 3-4 razy w tygodniu.
Kreatyny się boję bo ponoć się po niej puchnie, ale zdaję się na was.
P.S. próbowałem kiedyś stosować białko serwatkowe, niby bardzo dobre ale mój żołądek go nie tolerował, więc jeśli białko to poprosze zwierzęce.
P.S.2 lubie firmę Olimp i najchętniej kupie ich odzywki.

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : nie mam takich fotek, jeśli wymagane to zrobię, ale jestem szczupły w miarę na nogach i brzuchu troszkę tłuszczu ale nie dużo w sumie ogólnie można powiedzieć że lekkoatletyczna sylwetka (chyba), żaden ze mnie paker.
2) wiek : 30
3) waga/wzrost: 77/187
4) staż treningowy: 3,5 roku
5) cel cyklu: przypakowanie wszystkiego od pasa w górę
6) stosowane już wcześniej suplementy: BCAA/Glutamina tylko przed/po treningu.
7) stosowane wcześniej spalacze: czasem biore tabletke arsonu przed pływalnią.
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: ?
9) ilość dni wolnych od kreatyny: ponad 10000 (nigdy nie brałem)
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : moja dieta to kanapka rano, obiad (chinol/subway) i w jeśli mam trening to lody po treningu, a jeśli nie mam to nic. do tego czasem batonik w czasie dnia.
11)przewidziane finanse na cykl: no nie wiem, 500 pln na dwa miesiące ?.
12) uwagi i sugestie: podane powyżej.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): opis wyzej

Wiek: 30

Waga: 78

Wzrost: 187

Cel cyklu: siła

stosowane już wcześniej suplementy : bcaa/glutamina

Uprawiane inne sporty: plywanie

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: bcaa/glutamina

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 500

uwagi i sugestie: wyzej opisane

Staż treningowy: 3,5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Nie ma mozesz cwiczyc tak dla siebie ale z zadnym cyklem nie zaczynaj zmagan i odpusc sobie suple na dzien dzisiejszy lepiej odloz kase i jak bedziesz mial diete to wtedy porzadnie zainwestuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
moja dieta to kanapka rano, obiad (chinol/subway) i w jeśli mam trening to lody po treningu, a jeśli nie mam to nic. do tego czasem batonik w czasie dnia.



skup sie na diecie.. bo supli i tabletek na mase nie znajdziesz.. dzialajacych

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jw, na kanapeczkach, batonach, lodach masy nie zrobisz,
najwyżej tłuszczową.

wrzuć chociaż z 2-3 pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia z mięchem/ rybą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
dział odżywianie- czytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
widzę że pełna zgodność nastała..
Najbliższy czas spędzę w azji (taka praca), z żarciem będzie jak zwykle totalnie do kitu, bo muszę się opierać na tym co dają w hotelu. Zazwyczaj po powrocie notuje duże spadki tłuszczu.
Czyli nie ma sensu niczego kupować i najlepiej nic nie robić jesli nie mogę mieć dopracowanego menu ? Bo naprawdę nie mam tam żadnej możliwości robienia sobie posiłków.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Jestes w Azji i ryżu nie masz?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Jest takie powiedzenie dla chcacego nic trudnego. W Azji ryz to spokojnie dostaniej do tego jakies mieso warzywa i masz juz z 3 posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jezeli nie ma mozliwosci, to na razie nic nie szamaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Hej,

Jestem skazany na to co będzie dostępne w pracowniczej kantynie.
Ryż jest zawsze i zawsze go jadam, zazwyczaj jest jakaś ryba i też ją jadam, ale w niewielkich ilościach bo jest strasznie ostro przyprawiona. Ogólnie z mięchem jest lipa, ja jestem przyzwyczajony do jedzenia mięsa regularnie.
Warzywa są i również je jadam.
Poza tym są różne owoce morza, ale nie przepadam.
3 Posiłki spokojnie mogę sobie zapewnić:
1. śniadanie - w miare europejski wybór najczęściej jadam płatki z mlekiem.
2. posilek obiadowy opisany powyżej
3. posilek na kolacje, taki sam jak w punkcie 2.

Czy w takim razie jest jeszcze jakaś nadzieja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które przedtreningówki są teraz na na "topie"

Następny temat

Pomoc w doborze supli nowy cykl ANKIETA

WHEY premium