SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pora iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2786
no myślę że z czasem będzie to mniej odczuwalne ten ból, ale znowu później problem ew. zrostów
mogłem zdecydować się na długie estry cuż zobaczymy jak to bedzie z tym przedemną jakieś 40 iniekcji jeszcze do konca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie panikuj 20 iniekcji w jeden pośladek to jest tyle co nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
TheLegacy
a czy to normalne ze po iniekcji z propka boli mnie pół uda,czytałem ze to przy propku normalne ale starałem sie wolno tłoczek dociskac


Normalne. Choc mozna trafic tez na bezbolesne, w duzej mierze to tez kwestia organizmu, dlugosci igly, miejsca inj etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli że ja mam za krótkie igły, złe miejsce dziabania wybieram i mam kijowy organizm? Dziękuję, miły jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pewnie za kazdym razem w kosc trafiasz
ahh te bocianie nozki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
U mnie propy zawsze bezbolesne w udo, jeszcze mnie po propie nigdy nie bolało po inj. Mój ulubiony test, najlepiej się czuję i ciśnienie mam w normie, w przeciwieństwie do enana i mixa.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No mnie na początku bolały pośladki i uda, pierwsze 5-6 strzałów w dany mięsień, potem to już prawie nie czułem, że kilkanaście godzin wcześniej był shot. Ogólnie biłem na zmianę lewe udo, lewy pośladek, prawe udo, prawy pośladek , tzn w pośladki panna mi biła, ale zawsze było przy tym tyle "płaczu", że teraz sam bije tylko w uda na zmianę. Chociaż teraz też jak jest tym samym pokoju jak ja to marudzi: "tylko powietrze wyciśnij!!!!!" ,"Odkaziłeś porządnie???!!!! " itd. :D

Jak bije w uda na zmianę i o zrostach nie ma mowy. Znajomy wbił 30 strzałów w jeden pośladek i piłka golfowa w tyłku :)





Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-12-30 10:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 467
Mam ten sam problem z wbijaniem w uda, napie...la strasznie, jetem na pierwszym cyklu i raczkuje po tej drugiej stronie mocy, ale dzięki wielkie kolegom z forum za prowadzenie (zioekt, lodzianin1, Michalek83, Aras84) Mam nadzieje że szybko będzie po problemie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ja laduje tylko w poslady,kiedys wbijalem w barki,triceps,biceps i raz w klatke to byl hardcore

6 ml w poslady 2 x w tyg od kilku miesiecy bez problemu wchodzi

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold , enan - dlugi cykl - przejscie na redukcje

Następny temat

Czy Winstrol to dobry wybór na pierwszy cykl

WHEY premium