SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pora iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Udo sobie odpuść, jeśli stan zapalny obejmie zginacz to będziesz nieźle kulał i trening nóg odpadnie. W pośladek, jeśli nawet coś będziesz tylko utykał ale trening przy OTC da się zrobić nawet na ostro.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Najlepsze miejsce to pośladki potem , bierzemy pod uwagę inne miejsca ja preferuje uda i o dziwo łydki,np w barki bije bardzo rzadko

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Mi pierwsze kilka strzałów w tyłek i nogi powodowało 3-dniowy ból w wyniku czego kilka treningów nóg na początku musiałem odpuścić, a jak bym wbijał w barki to bym już tylko nogi mógł robić bo cała góra bez barków sparaliżowana (no może jakaś izolacja na biceps triceps by wlazła)


krzykacz
Udo sobie odpuść, jeśli stan zapalny obejmie zginacz to będziesz nieźle kulał i trening nóg odpadnie. W pośladek, jeśli nawet coś będziesz tylko utykał ale trening przy OTC da się zrobić nawet na ostro.



Mój pierwszy strzał dałem w udo, pod kątem w górną część uda wpuściłem tylko 50 mg (0,5 ml) a nogi przez 3 dni nie mogłem nawet zgiąć do 90 stopni Wiedziałem, że tak się nie powinno bić, ale ten stres.....





Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-04 13:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Udo bo widać miejsce inj, ale to niebezpieczne miejsce dla początkującego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Najpierw uczymy się na pośladkach , górne partie.

W medycynie też robienie iniekcji ,w pośladki nie jest przypadkowe.

Choć też przyznaje że pierwszy dziewiczy mój zastrzyk robiłem w udo, ale znam lepszych zawodników którzy np zaczynali od bicepsów.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Widziałem to, tak samo w barki a później łap nie mogli podnieść.

Poślad na 4 i po przekątnej inj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
W to miejsce walic? Wrzucam zdjecie kobiety dla estetyki xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Troche wyzej
tu przejzysz rozne miejsca
http://www.spotinjections.com/index3.htm

Edit:
Na stronie tej co podalem tez jest zle,
tak jak na zdjeciu ponizej :



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-01-04 17:49:16
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
to praktycznie tak jak sie dupa konczy, a pod jakim kontem prostopadle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
nastepny strzał sprobuje w poślad jak polecacie wykonywac ta iniekcja na lezaco,na stojaco jak najlepiej sie do tego zabrac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold , enan - dlugi cykl - przejscie na redukcje

Następny temat

Czy Winstrol to dobry wybór na pierwszy cykl

WHEY premium