SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pora iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Jak daję w udo, to najlepiej wchodzi po treningu nóg, w 98% walę przed snem, w nocy. Jakoś nigdy mi się krew nie leje z uda.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
w pierwszy dzień świąt biłem po treningu nóg w udko i pięknie bez bólu weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
Witam kiedy powinienem odczuć działanie propa po ilu dniach od pierwszego strzała ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
szybko propa czuć po 2-3 iniekcjach już powinno być libido na plus bo test wywindowany będzie praktycznie " od ręki "

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
a czy to normalne ze po iniekcji z propka boli mnie pół uda,czytałem ze to przy propku normalne ale starałem sie wolno tłoczek dociskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalne, ja wbiłem tyle propów że nawet nie wiem ile, a uda moje żadnego nie tolerowały i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2786
Ja wbiłem wczoraj pierwszy sztrzał w życiu w poślada, bo wielkich obawach weszło jak w masełko igła 0,6x30mm, lekkie uczucie ciepła/pieczenia po przez wieczór ale to minimalnie.... Rano już troche gorzej, bo boli półdupek tak troche niekomfortowo ale trening zrobiłem pany mam nadzieje że to tylko przy pierwszych iniekcjach i przez cały cykl tak nie będzie

p.s
teraz boje się próbować w uda strzelać bo przecież chodziłbym jak kuternoga już nie mówie o treningu ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
najlepiej bić w pośladki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w uda tylko długie, za każdym podejściem propa w udo kończy się tak samo (czytaj kaleka )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold , enan - dlugi cykl - przejscie na redukcje

Następny temat

Czy Winstrol to dobry wybór na pierwszy cykl

WHEY premium