SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawiony plan ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
ćwicze co 2 dzień 1raz: biceps- 6-8seri po 10 powtórzeń przedramiona 6-8 seri po 10 powtórzeń triceps 6-8seri 10powtórzeń
2raz klata 6-8 seri po 10 powtórzeń plecy 6-8 seri po 10 powtórzeń mięsień naramienny 6-8 seri po 10 powtórzeń itd

tak samo w każdym dniu ćwiczeń wykonuje po 40 brzuszków do tego pomiędzy tymi dniami biegam i jeżdze na rolkach oceńcie czy to aby nie przesada jak tak to pomóżcie ułożyć dobry plan byłbym wdzięczny mam 17 lat i 67kg i ćwicze bez supli od 4miesięcy
bieganie i rozciąganie służy mi do ćwiczenia nóg itp

ps ; nie wiem jak usunąć poprzedniego posta tez sie by przydała pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 67kg

Wzrost: 176cm

Cel treningowy: zdrowie ;]

Staż treningowy na słowni: 4miesiące

Uprawiane inne sporty: biegi i rolki

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga,gryf,hantelki,ławeczka modlitewnik,wyciąg(zepsuty;)no i obciążenia

Dieta: wzbogacona o dużą ilość białka i witaminy

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

spider666

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8884
Cel treningowy : zdrowie ;]czyli?
nie treningi dzielone a ogólnorozwojowe czyli wszystkie partie na jednej sesji(FBW)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
czyli nie chce być takim mięcem z biedronki że tak powiem chce być dobrze wyrzeźbiony rwać dupy i nie mieć żadnych problemów z poruszaniem się wywołanych za dużą ilością mięśni ;]

spider666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
sory * mięsem

spider666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8884
żeby miec rzeźbe mięśni to najpierw musisz nabrać masy mięsniowej bo przy wadze 67kg nie ma w czym rzeźbić no chyba że chcesz wyglądać jak z obozu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
jem dużo ryżu i 1 tabletke vitaralu dzienie

spider666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
tzn nie żebyś pomyślał ze ze mnie jakiś chinczyk czy co ale zawsze mam go pod dostatkiem

spider666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8884
z dieta idz do działu odzywianie przeczytaj posty podwieszone bo kuleje.
posiłek to:białko(zwierzęce-pełnowartościowe)+węgle+zdrowe tłuszcze+warzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening

Następny temat

Tygodniowy plan cwiczeń na siłowni

WHEY premium