SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki dla dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
Chcialabym zapytac czy ,ktoras z cwiczacych kolezanek, robila lub robi pompki?Ja juz cwicze je regularnie miesiac czasu, robie 30rano i 30 wieczorem i stopniowo zwiekszam liczbe powtorzen.Czy dzieki temu moge liczyc na to ,ze moj biust sie troche podniesie? Bo jesli chodzi o gorna czesc rak, to zauwazylam ,ze zaczyna sie na nich odznaczac delikatny zarys miesni, co mnie bardzo cieszy, ciekawa tylko jestem jak bedzie wygladac sprawa z miesniem piersiowym?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Nawiązując do wczesniejszej wypowiedzi Lary Kroft na temat pompek, to nie wiedzialem, ze podczas ich robienia cwiczą sie plecy, chocby nie wiem jakie sie robilo ustawienie rąk.<lol>

pakujcie a urośniecie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie zwiększaj ilości powt. tylko obciązenie delikatnie dodawaj lub rub wolniej, dokladniej.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Wyuliam ale ona robi pompki to jak ma zwiększać obciążenie ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
np kłaść talerz na plecach lub zakąłdać plecak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
i to niby ma być takie super ?? eeee , niech koleżanka zapisze się na siłownie, a po za tym dlaczego nie ma zwiększac powtórzeń ??


czasem jak czytam o tych trneingach itp. to wydaje mi się ze niektórzy myślą że trening to tylko 3-4 x 10-12

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-03-09 19:00:23

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
pompki rulez:) spokojnie możesz zwiększać ilość powtórzeń,kiedy trenowałam VVD robiliśmy po 100 pompek na rozgrzewkę,heh to były czasy...możesz też zmieniać rozstaw rąk,przy wąskim ułożeniu będzie pracował bardziej tric,przy szerokim plecy,jeśli wyciągniesz ręce wąsko do przodu,plecy na maxa dostaną w kość(patent Jackiego Chana)również pompki zapaśnicze i japońskie są dobre na urozmaicenie treningu. spróbuj też z nogami wyżej,np.na łózku - odpowiednik wyciskania skośnej. albo na kościach. albo na palcach.lub na 3 palcach.możliwości jest masa:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
no wlasnie mnie tez troche nie bardzo pasuje to obciazenie przy pompkach, zwiekszanie powtorzen tez powoduje natezenie wysilku. Komu by sie chcialo cwiczyc z talerzem na plecach...wydaje mi sie ,ze jak dla dziwczyny to juz same pompki sa duzym wysilkiem, zwlaszcza gdy ma sie spory balast z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
Lara , a jaki rozstaw rak robic , jesli chce klasc nacisk na miesien piersiowy, chce zeby mi poszedl biust troche do gory, jesli ty wyciskalas 100 pompek na rozgrzewke to co sie dzialo z twoim biustem,zmalal czy urosl?, bo wlasnie juz nie wiem jak to jest, slyszalam rozne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zależy jak się odżywiasz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
ja wtedy oprócz pompek wyciskałam na płaskiej dość dużo i mi biust zmalał,ale rozrosły się mięśnie bardzo (za bardzo). przypuszczam,że same pompki kształtują i podnoszą biust ładnie,no chyba że masz duży deficyt kalorii i machasz naprawdę sporo powt.
polecam te z nogami wyżej.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
i co, ma dojśc do 300 pompek??
imo bez sensu. więcej się zgrzeje i spali niż zbuduje.
zakładaj plecak z ksiązkami np. i rób swoje lub rób wolniej, 100% poprawnej techniki. nawet bardzo powoli, nie prostuj do końca łokci, przytrzymanie 2 sek. na dole i 2 sek w górze. zawsze trudniej trochę.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKD - ocena planu

Następny temat

UD 2.0 - moja dietka;

WHEY premium