SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoze mi ktos:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
witam czy mozna od czasu do czasu jakies wafelki zjesc z mleczkiem albo poaczka?? lub cos slodkiego dodam ze nie jestem gruby tylko sczuply ale nie mam miesni brzucha wiec boje sie ze mnie zaleje to mozna sobie zjesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18157
od czasu do czasu mozesz zjesc ,ale nie za często !

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
2 razy w miesiacu ??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Wrzuć w bilans kaloryczny i nie przejmuj się detalami. Nie jesteś zawodowcem. Dieta to zmiana, to wolne posiłki. Dieta to również czas bez diety . Z mojego doświadczenia. Przy zbilansowanej, raz w tygodniu wsuwałem ptysie i eklerki - uwzględniając je w bilansie co jasne - i tak przez kilka miesięcy. Ptysie czy inne gówna po prostu mnie się znudziły - a może po prostu moja psychika odetchnęła - nie wyrządzając wielu szkód, ale to właśnie między innymi dzięki nim przetrwałem twardą restrykcję kaloryczną.
Na zdrowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Możesz. Najlepiej po siłce.
Tylko nie mecz tematu jak w tych w zdrowiu. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
nie no po silowni to przesada ale dzieki za uwzglednienie mojego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
a jakies chipsy mozna zjesc?? ostatni raz jadlem na imprezie 5 miechow temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak cheat meal raz na tydzień ale sparawa tak jak z pączkami itp produktami

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
np mam smak na chipsy ale nie rusze juz tego przez conajmniej rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nic nie bedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
bo zalezy mi zeby brzucha nie zalalo bo mam chudy ale i tak nie ma na nim miesni wiec napewno nie zaszkodzi??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontakt z darkthorn

Następny temat

Wlasna dieta, ocena ew. poprawy

WHEY premium