SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Witam! Jestem Michał mam 20 lat i moim marzeniem jest atletyczna budowa ciała . Pół roku temu kupiłem sobie ławeczkę plus dwie sztangi ( łamana i zwykła ) oraz dwie małe hantelki i cieżąry . Niestety nie wiem jak ćwiczyć . Czytałem dużo artykułów tu i tam , ale nie potrafię tego dostosować do mojej sytuacji
mam 185 i 85 KG obecnie bo w lecie dużo biegałęm przez parę miesięcy , ale za dużo zaczełem chudnąć (79kg) i przez to przestałem biegać i miałem sie skupić tylko na siłowni , niestety pojawiły sie zmiany w mojej pracy i musiałem na jakiś czas z tego zrezygnować .Obecnie już mogę trenować bo pracy jest już ok . jak dobrać dni treningowe na 12 h zmiany w robocie : czyli 2 dni roboty i dwa dni wolnego przy czym druga zmiana jest na noc i po nocy cieżko mi sie bardzo trenuje bo człowiek jest zmęczony . Dodam jeszcze że praca jest fizyczna i praktycznie cały czas jestem na nogach i w ruchu .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
taki układ by był dobry tylko nie mam jak robić przysiadów ze sztangą bo nie mam takich dużych stojaków na nogi właśnie i to podciąganie sie na drążku zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1122
Musisz po prostu wybrać dni w których masz siłę na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
jesli chcesz trenowac to zawsze znajdziesz czas , ja swego czasu pracowałem 7 dni w tyg z czego 2dni na 1zmiane 2dni na 2 zmiane i 3dni na noc i dawałem rade ,
ułoż sobie trening FBW i trenuj 3 razy w tygodniu na pewno znajdziesz 3 dni na trening

FBW- Full Body Workout by georgu https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-01-31 09:44:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Najważnejsze to umiejętnie rozplanować czas a okaże się ,że jeszcze Ci go zostanie

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Jakim ćwiczeniem można zameinić za podciąganie sie n drążku ( w domu nie mam jak zamotować drążka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
drązek jest unikalnym cwiczeniem , kup rozporowy do futryny , mały koszt a ile uciechy

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-01-31 19:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
taa ciekawej jak ja potem drzwi zamknę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
do futryny masz drążek ,chyba ,że masz obrotowe drzwi to wtedy może nie przykręcisz
Ja przez 2 lata miałem w futrynie od drzwi do mojego pokoju i siedziało aż miło

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Chyba sobie kupie coś takiego http://allegro.pl/polski-drazek-treningowy-do-podciagania-do-sciany-i3897785565.html , albo jk się zrobi ciepło to na trzepaku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
No drążek ok tylko ten trzepak masz zadaszony ,żeby podczas deszczu nie lało na Ciebie

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
1. przysiad
2. rdl (rumunski martwy ciag)
3. wyciskanie na lawce
4. wioslowanie
5. wyciskanie w staniu
6. podciaganie na drazku (nachwyt)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak skutecznie przybrać na masie w moim wieku

Następny temat

Kreatyna con-Cret

WHEY premium