SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w dobraniu cwiczen i diety

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
A ja ci mogę zaproponować żebyś ćwiczył tak jak tobie odpowiada, a nie według jakichś badziewnych planów co oni Ci tu podsyłają

co prawda nie podesłałem jeszcze zadnego planu ale bardzo chętnie zobacze Twoją propozycję


ze zdjęcia które wkleiłes w zasadzie nic nie można wywnioskować(bo bylko łapa jest widoczna)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Nie ty podesłałeś, ale ktoś inny już. A moją propozycję napisałem niżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
napisałes tylko rozkład partii i triceps zdaje się.
choć swoją drogą,czy dla początkującego split raz na tydzień to najlepsze wyjście wg Ciebie?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-06-14 20:19:26

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Według mnie tak, jak zaczynałem to może ze 2-3 treningi zrobiłem FBW i odrazu przerzuciłem się na splita, ja również zaliczam się do osób początkujących i zadowalają mnie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
KrzychuRychu
Kotek, powiedz szczerze, czy człowiek który kiedyś już coś tam ćwiczył będzie odczuwać przynajmniej minimalne zmęczenie po takim treningu? Przecież ten trening Mawashiego to trening dla 10 latka, który zaczyna sobie coś już ćwiczyć :)


Sory ćwiczyłem prawie 1.5 roku na siłce potem rok przerwy, teraz skończyłem plan Mawashiego złapałem ponad 6 kg mięsa, więc nie pi$dol że to nic nie daje, masz konto od wczoraj, udajesz specjalistę, czasami najprostsze ćwiczenia z odpowiednim bodźcem dadzą więcej niż katowanie każdej partii.


A wracając do tematu, tak jak Venc napisał ćwicz Lafay'em, masz dobre predyspozycje do tego by się rozwinąć jeszcze bardziej a metoda ta jest sprawdzona na wielu osobach z bardzo pozytywnymi efektami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
"masz konto od wczoraj, udajesz specjalistę" hahahahahah, padłem :D Jak mam konto od wczoraj, to znaczy że nic nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
sprobuje te cwiczenia :) tylko szukalem jakiegos sensownego opracowania i z tego co widze to jest ksiazka. Nie macie moze dostepu do czegos "free" :D?

o sorry znalazlem na pewnym portalu do pobrania w pdf :)

Zmieniony przez - Bydle94 w dniu 2013-06-15 13:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
krzychu, kpisz z podstawowych planow opartych na pompkach ze sa za proste do osoby ktora kiedys trenowala, wez kup/zrob kolka gimnastyczne i staraj sie na niech robic zwykle pompki, zobaczysz ze mala modyfikacja daje niezle po dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
No na kółkach to jest akurat spora różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
A jak byś nie zauważył to w planie mawashiego jest napisane, że z czasem należy zamieniać ćwiczenia na trudniejsze odpowiedniki, więc jeśli komuś zwykłe pompki nie wystarczą, to może je robić na przyrządach do pompek, jeśli to już nie wystarcza, a wątpię, to może szukać czegoś innego. FBW mawashiego jest bardzo dobrym schematem na którym może wzorować się każdy, wszystko to kwestia dobranych ćwiczeń, ale to co tam jest osobie początkującej zupełnie wystarczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

plan treningowy FBW

WHEY premium