SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc,ocena

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
Wiek :21
Waga :79
Wzrost :176/7
Staż treningowy: 2 miesiace
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : zadnych
Stan zdrowia:bardzo dobry
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie stosowałem
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: nie
Wrażliwość na stymulanty: nie wiem ?
Możliwosci finansowe: to zależy
Cel/problem/opis: spalenie,wypracowanie mięśni

Współczynnik BMR 1891.58
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3262.98
Węglowodany 55% 1794.64kcal = 448.66gram
Białko 15%% 489.45kcal = 122.36gram
Tluszcz 30% 978.89kcal = 108.77gra

dieta;
dostarczono 1117 kcal
b: 54 g (20%) ww: 184 g (67%) tł: 17 g (14%)
z 3 posiłków w dzien treningu .
moje pytanie to co mam dodać lub ująć ? czy ten trening jest dla mnie odpowiedni ?









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
zacznijmy od odzywiania, 1117kcal? zart?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
tak mi wyszło
śniadanie dwie kanapki ser/szynka chleb zwykły biały
obiad ryż biały pół paczki filety z pangi
podwieczorek znowu chleb kanapki 2/3
kolacja jajecznica z 2 jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
To źle Ci wychodzi bo powinieneś jeść z tego co widać po twoim obliczeniu kalorycznym to powinieneś jeść 2700 kcal około jeżeli twoim celem jest redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Magneto1
tak mi wyszło
śniadanie dwie kanapki ser/szynka chleb zwykły biały
obiad ryż biały pół paczki filety z pangi
podwieczorek znowu chleb kanapki 2/3
kolacja jajecznica z 2 jajek



jadasz 1/3 swojego zapotrzebowania, zdecydowanie za malo na cokolwiek, zaglodzisz organizm tylko, nie bedzie z tego ani redukcji ani miesnia.
musisz wystartowac z zapotrzebowaniem na zero przynajmniej przez miesiac 3300kcal, by dozywic organizm

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
ok zaraz uloze i wrzuce, a ile kalorii spala ten trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
Zapotrzebowanie: 2459kcal
Zjedzono: 1691kcal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Coś mi obrazków nie ładuje, ale to dalej za mało. Te 2500kcal jakbyś jadł przez tydzień, dwa i obserwował wagę, to jeszcze by uszło, ale nie 1,7k... Jak chcesz mieć siłę na ćwiczenia jak jesz tyle co wróbelek. Sam kiedyś jadłem max 2200kcal i jak zacząłem więcej wcinać, to dopiero normalnie się zacząłem czuć, duuużoo więcej energii człowiek ma.

Zmieniony przez - RunForest w dniu 2014-02-21 13:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
to fakt brakuje sił na treningu . ja tyle jem i jestem najedzony caly dzien , to moze podpowiedz czego mam jeść wiecej ? albo zaproponuj jakiś posiłek bo mi brakuje pomyslow na posilki. przez ostatnie 4-5 miesiecy nie pilnowalem diety jadlem po prostu mniej i zgubiłem 10-11 kg

Zmieniony przez - Magneto1 w dniu 2014-02-21 14:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Wciśnij jakąś owsianke, trochę orzechów podjedz w ciągu dnia, oliwy dolej do serka, jest sporo opcji, masz dośc nisko tłuszcze, a tu nie trzeba dużo gram, żeby kalorie podbić. Zwłaszcza, że praktycznie nie masz źródeł zdrowych tłuszczy (siemie lniane, ryby, awokado, orzechy m.in. włoskie, oliwa z oliwek itp.).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie kaloryczne - pomoc w obliczeniu, dieta redukcyjna

Następny temat

Dawkowanie kreatny.

WHEY premium