SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podczas choroby polepsza mi sie rzezba!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
doszedlem do wniosku ze podczas zapalenia gardla czy oskrzeli czy innej choroby gdzie mam podwyzszona temp dp np 38 , szybko poleszpa mi sie rzezba, choroba dzial ajak eferdyna, jak hormony tarczycy, jak termogenik, czyli im wiecej bede chory tym bede lepiej dorzezbiony, jak sie najlepiej zarazic niegroznym zapaleniem oskrzeli lub gardla?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14809
rece opadaja.
nei wiekm jak sie zarazic przeziebieniem ale moze intewresuje Ci hiv. tez podobno dobra rzezba na tyma

zart

pzdr.

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
pomysł --> co z tego ze rzezba spoko jak czujesz sie jak flak, a w ogole to przemysl co napisałes bo naprawde rece opadaja bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
tu tez ginomen???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
azor, jesteś chory, leżysz, nie masz samopoczucia, nie wychodzisz nigdzie...lipa.
rzeźba CI się robi?? po prostu mniej jesz, wypacasz się, schodzi woda podskórna a nie tłuszcz.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
nie musisz chorowac,chodz codziennie do sauny i sie wypocisz tylko nie przesadzaj bo sie odwodnisz(zdaje sie ze 30 minut dziennie to max:)

jak coś wymyśle to dopisze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7901
Chyba wiem o co chodzi - sam to kiedyś zauważyłem. Podczas kaszlu napinają się mięśnie brzucha - po jakimś czasie można zauważyć, że są lekko podrzeźbione ale to jest lekko widoczne. Jeżeli chodzi o brzuch A6W daje dużo więcej niż kaszel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
o koorva
nie zasnę

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
po porzadnej imprezie tez schodzi woda podskorna

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
no ja teraz mam grype i rzeźba mi sie polepszyła, ale jestem za bardzo żylasty, bo schudłem. Miałem już 57 kilo (+4 kilo w 5 tydonii), a tu sie ważę i znowu tylko 55,5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
bez komentarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety.

Następny temat

Waga . PROSZE O POMOC

WHEY premium