SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początkujący potrzebuje wskazówek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Chodze na basen bo działa on na rozwój całego organizmu ,ale słyszałem ze sam basen nie wpływa na poprawe sylwetki.Przeczytałem na niektórych postach ze trzeba ćwiczyc na siłce lub połonczyc basen z siłownią.Niestety nie mam dostępu do siłowni mam tylko jeden ciężarek 5 kg .Proszę was tu o jakiś sposób trenowania w domu najlepiej liste ćwiczeń do wykonania np.po basenie lub w dniu wolnym od pływania.

Chodzi mi o ćwiczenia ,które korzystnie wpłyną na moja sylwetkę bo naraziejest marnie mięśnie może są tylko przykryte tłuszczykiem.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 76

Wzrost: 180cm

Cel treningowy: poprawa stanu sylwetki

Staż treningowy na słowni: narazie brak

Uprawiane inne sporty: basen

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga i pusty gryf

Dieta: jakaś jest ale czy dobra nie wiem

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie wiem

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz jakieś kluby sztuk walki gdzieś koło siebie ? Jesli tak to polecam się zapisać a lepiej na tym wyjdziesz.

Basen jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Chodziłem 3 lata jak byłem trochę młodszy na karate ale teraz uważam ze karate nie powinno służyć do walki przynajmniej nie u naszego trenera.Nic prawie niestety nie uczył.

Viren dzięki za rade ,ale mam nadzieje na kolejne posty.

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz możliwość załatwić drażek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Taki na stałe to raczej nie bardzo ,ale mam blisko do parku z mini siłownią tam mógłbym ćwiczyć :)

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
http://allegro.pl/drazek-rozporowy-60-100-cm-door-gym-hartowany-i1422171825.html

30 zł z przesyłką.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Dzięki prawdopodobnie skorzystam z twojej rady ,ale nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie jak połączyć basen z treningami na rozwój mięśni i poprawie stanu sylwetki.

Mam tylko na drążku ćwiczyć >?? Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś mi podał listę ćwiczeń,które mógłbym wykonywać przed czy w dzień wolny od basenu.

Liczę na takiego posta :) Oczywiście tak mniej więcej podane co ćwiczyć :D

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Napisz w jakie dni chodzisz na basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Zależy bo zrobiłem tak ,że co drugi dzień jestem na basenie.
Czyli np. dzisiaj idę (poniedziałek)potem w środę,piątek itp.

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Z takim sprzętem to ty nie poszalejesz niestety.

Plan może być jakiś domatora 2x w tygodniu w dni bez basenu, 5-6 ćwiczeń typu przysiady/żuraw/podciąganie na drazku podchwyt/pompki/unoszenie tułowia lezac na brzuchu/brzuszki po 3-4 serie, powtórzenia 10-12 i starać się skracać czas przerw, zaczac od powiedzmy minuty i skracać o 3-5 sekund, można też dodawać powtórzeń aż dojdziesz do np. 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Dzięki myślę że skorzystam z tego planu ,ale mam jeszcze 2 pytania(jak narazie tylko 2 )
1.Wydaje mi się że pływam dobrze dzisiaj 90 basenów chyba zaszalałem ,ale nie jestem jakiś strasznie padnięty.Moje pytanie jest takie czy na basenie liczbę basenów tez trzeba zwiększać w zależności od czasu pływania czy basen to inna sprawa?
2.Ten plan ćwiczeń co podałeś powyżej to jest na rzeźbe bo mi o to szczególnie chodzi by na wakacjach wyglądać jakoś :D ?

Zmieniony przez - damiain w dniu 2011-02-03 18:11:29

Zmieniony przez - damiain w dniu 2011-02-04 15:25:58

najważniejsze że walczysz nie czy wygrasz !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny

Następny temat

kaptury z plecami czy barkami

WHEY premium