SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na mase do korekty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
To nie dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
juz jest git. szkoda ze mozna tylko zwyklym sogiem sie odwdzieczyc bo naprawde mi pomogles w sumie to w poniedzialki czulem sie dobrze i nie przeszkadzal mi sobotni trening. zobaczymy jak to bedzie. najwyzej zmienie w nastepnym tygodniu. dzieki jeszcze raz !

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Spoko . Mam nadzieje ze bedziesz zadowolony. Pamietaj tylko o technice wykonywanych cwiczen i o diecie Mozesz sobie zrobic 1-2 tyg regeneracji ... lepiej Ci wejdzie trening jesli zrobisz go na odswiezony i zregenerowany organizm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
a co ile powinno sie robic regeneracje? wszystko indywidualnie czy raczej cyklicznie?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
co 6-8 tygodni. Ale nie raz mozna przeciągnąc do 10 a nie raz trzeba skrócic do 4 tyg. To wszystko zalezy od organizmu i dyspozycji w danym miesiacu. Jesli czujesz ze jestes przemeczony po 4 tyg ciezkiego treningu to dajesz sobie troche luzu 1-2 tyg a jesli czujsz ze w 7-8 tyg sie rozkrecasz to dajesz jeszcze 2 tyg ciezkiej roboty ale potem radze juz zrobic 2-4 tyg regeneracji Tak to wyglada :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
a regeneracje najlepiej co ile robic? to sprawa indywidualna czy raczej cyklicznosc wchodzi w gre?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
no przeciez napisałem :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
cos mi sie porypalo widze ze jeszcze dluga droga przede mna w tym sporcie

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Atlasu sie naucz na pamiec a po drugie wraz ze wzrostem stazu zrozumiesz ... napewno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
"kuje" systematycznie przed kazdym wyjsciem na silownie zagladam na niego i przypominam sobie ruchy. tylko wkurzaja mnie gostki co na silowni maja swoje racje i nie daja czesto cwiczyc bo niby poprawiaja ruch. a ich wyglad raczej nie swiadczy o doglebnej znajomosci tego sportu

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedno male zapytanko

Następny temat

Częstotliwość treningu - coś nowego

WHEY premium