SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan do korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
elo elo :D Mam 16 lat i chcę schudnąć na brzuszku :/ Wiec zacząłem ćwiczyć od wczoraj. Na starcie ważyłem 82,3 kg. Mam zamiar obniżyć do ok. 70-72 kg swoją masę. Mam w planie ogólnie zgubić brzuch i tluszcz zamienić w mięsnie brzucha a dokładnie "kaloryferek". Dzisiaj zrobiłem 110 brzuszków i pierwsze dwa ćwiczenia z 6 weidera po 18 powtórzeń w 3 seriach,oraz 5 km na rowerku stacjonarnym przy średniej prędkości 26km/h. Jako wspomagacz zakupiłem tabletki "CHROM CHELATOWY" firmy Domowa apteczka. Nie jem i mam w planie nie spożywanie słodyczy. Ale mam pytanie czy gorzka czekolada może być ?? jest dobra czy gorsza od słodkiej ? acha i czy warto pić mleko jeśli chce zgubić brzuch i w jakich ilościach ? Po wczorajszych ćwiczeniach czuję już ból mięśni brzucha.
Pozdrawiam I czekam na Wsze odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
odnośnie samego hiit - robisz kilka interwałów, zacznij od 4 i dokładaj po 1 na tydzień aż dojdziesz do wniosku że dodanie kolejnego nic nie daje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

Moja wiedza opiera się na informacjach, które znajdują się na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
to mnie nie urządza... chodzi mi o wasze odpowiedzi :) Za rzetelną odpowiedź SOG :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
w linku powyżej masz jak powinieneś zacząć się odżywiać, niejedzenie nie jest rozwiązaniem, na pewno nie schudniesz tak jakbyś chciał.
Brzuszki tłuszczu nie spalają i nie jest możliwe by przemienić jedną tkankę w drugą,
albo nabierasz mięśni, albo spalasz tłuszcz.
Przeczytaj powyższy temat, jak i inne z podwieszonego tematu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
no ale jeśli mam duży brzusz(tłuszcz) i robie brzuszki to co się stanie za pół roku ? chciałbym zauważyć że cwiczę codziennie bez przerwy od pn-ndz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Będziesz pracował nad mięśniami, ale tłuszcz i tak zostanie. No, Koniu, napisał to zrozumiale. ;)

Moja wiedza opiera się na informacjach, które znajdują się na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
hmm ale oprocz brzuszkow rowerek robie, to co jeszcze zeby spalic brzuch a przy okazji dorobic sie kaloryfera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
sory ale trenujesz bez sensu, spalasz trochę tłuszczu i przy okazji tyle samo mięśni... jeżeli chcesz wyglądać na plaży i mieć brzucha dobierz dietę i sensowny trening tak aby zredukować %bf - jak zejdziesz do 10 % to i mięśnie brzucha będą o ile je wyrobisz, polecam tobie hiit + fbw, sam o początku roku na poważnie podszedłem do tematu odchudzania, puki co spadło mi 2 kg tłuszczu i ostatnio dziewczyna stwierdziła że trochę mi spadło i mięśnie mam jakieś twardsze na tej nowej diecie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
10%, łatwo powiedzieć, heh, dla przeciętnego człowieka wynik poniżej 15% jest ok.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
co to jest "hiit + fbw " i "i zredukować %bf - jak zejdziesz do 10 %" bo nie za bardzo rozumiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
a no jest :) ale kolega chce mieć kaloryfer (z tego co wyczytałem na forum to przy 10-12% jest on widoczny dopiero ale to chyba też zależy od tego, jak trenujemy mięśnie brzucha :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczona odchudzaniem. Proszę o pomoc.

Następny temat

Dieta na masę poprawa .

WHEY premium