SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piotrekzx/dziennik/Pystkaty bohater grajewskiego złowmowiska...masa

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Skąd jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
rufnierz powodzenia życze i bede zagladał =)
zapraszam również do mnie

PS / nogi szału nie robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
KoluszekPodlasie/Grajewo
Kozak1239 ,ziomal_krk ,wiecie przy 115 kg nie maił bym problemu z zrzuceniem tego z siebie,zresztą obiecałem sprawdzić a nie miałem nikogo pod ręką ,opuścić normalnie opuściłem ale wycisnąć już nie mogłem to na brzuch przełożyłem usiadłem i zrzuciłem ja bok jakoś hehehe

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2008-11-15 21:05:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nastepnym razem mozesz nie wyjsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
kojot15 nie prędko będzie następny raz ,a jak będzie już to jakoś sekure se ustawie

Jutro te kulasy sprawdzę tylko muszę jakiś stojak se wykombinować a jak nie wyda to walne tyloma kg ile dam rade zarzucić za głowę i max serie zrobię

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2008-11-15 21:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
Będę zaglądał równiEż PoWODZoNKA ;pp FajnIe BY BYŁO gDYBy POsZŁO TE 127 ;pp HeHE sOG nA doBRY POCZĄtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
hehe chciało by się genetycznie klata jest słaba u mnie ,jak dołożę kg to i ciężar powinien pójść w górę i te 127kg będzie wy******lone .
Co do tych przysiadów to zrobię tą drugą opcje bo jak będę podstawki jakieś kombinował to se tylko krzywdę zrobię na dniach kupię a raczej uspawam jakieś stojaki i będzie gites.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Dopiero zauważyłem twój dziennik. Muszę Ci powiedzieć, że masz bardzo dobrą klate w porównaniu do reszty ciała Naprawde robi wrażenie Będę zaglądał Powodzonka! Sog wbijam

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
witam, chłopie zacznij robic martwy ciąg przecież ty prostowników nie masz! klata i łapy naprawde nieźle, nogi nie jest tak źle jak zaczniesz ćwiczyć to od razu spuchną łap soga - powodzenia i bede zaglądał, pomyśl nad tym grzbietem. bo chyba kiedyś robiłeś mc skoro masz rekord 165x4a w twoim planie nie ma nic konkretnego na prostowniki (stabilizacja przy wiośle i MC na prostych chyba nie wystarczy prawda?) a brzucha jak robisz?

Zmieniony przez - ruger w dniu 2008-11-16 17:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
######Relacja z dnia######
Nie zbyt fajny dzień,w szkole nudy potem jak przyjechałem do domu to do teraz neta nie miałem.Wycisnąłem dziś 116kg na płaskiej i zrobiłem 20 przysiadów z 80kg z zapasem
----------------------------------------------------------------
BdWiELKi heh bez przesady ale dzięki
ruger nom może i nie mam ale , miałem nadzieje że wpadnie ktoś doświadczony i poradzi co do zmian w treningu .No nic może w toku ktoś pomoże albo sam wyszukam se optymalnych zamienników ćwiczeń A co do brzucha to trochę se A6W zmieniłem żeby mi odpowiadało nic specjalnego
A mc ze 2-3 serie mogę upchnąć we wtorek (bo nic nie przychodzi mi innego do głowy jak na moje warunki do ćwiczeń .Heh zapomniałem miałem siłki foty wwalić )


Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2008-11-16 22:24:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami

Następny temat

Ból bicepsów

WHEY premium