SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9541

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
mozesz rozdac sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
spoko dzieki chlopaki to zrobie tak:
mete 30mg/ed plus oslonka na watrobe (Milk thistles)plus hepatil i po mecie clomid i powinno byc ok.zastanawia mnie tylko czy 30mg nie bedzie za malo.czy wywola wystarczajacy efekt.organizm niemial stycznosci z testosteronem oprocz jakichs tribulus terrestries ae to co innego wiec powinno kopnac.czyli reszta arimidex itd niepowinna byc potrzebna przy takiej dawce.napewno zablokuje wiec clomid powinien wystarczyc.jak ktos ma jeszcze jakies uwagi prosze o wypowiedz.ktos bral sama mete na pierwszy cykl w ilosci 30mg/dzien?jakie efekty?

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
a czy jest sens brac jeszcze do tego jakies suple?i niemowie tu o bialku i weglach tylko jakas kreta lub azot itp?czy krete lepiej zaraz po cyklu dla podtrzymania efektow?

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
spoko chlopaki sogi poszly.wielkie dzieki.teraz biore sie za dopracowanie diety i wracam do starego treningu i jazda zaczynamy.bede informowal na bierzaco co sie dzieje.moze jutro juz zaczne lykac a jak nie to napewno od soboty

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
dianabol prochemu jest OK, cypio masz najlepsze jakie moglo ci sie trafic wiec nie s******* tego
A na pierwszy cykl jak juz koniecznie chcesz leciec dwa srodki to tak:
1-6 meta 30mg
1-10 cypio 250 e4d
...i to cie powinno dobrze p o p i e r d o l i c


Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2010-04-05 16:01:16

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
no wlasnie niekoniecznie chce dwa dlatego pytam tych co sie na tym znaja i moze rzeczywiscie lepiej zapodac mete a pozniej tego tescia.poprostu stopniowac.powinno mnie klepnac po tej mecie.pozniej sobie po niej odpoczne pojade troche na suplach i pozniej tego tescia.ewentualnie tescia z czyms delikatnym.

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
no pewnie, metka solo najpierw jest bezpieczniej, powodzenia

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
Rozpisalem diete ale musze ja jeszcze pozmieniac bo za duzo bialka a za malo węgli i tluszczów.Wiec narazie wyszlo mi:

369g białka
355,5 węgle
81,2 tłuszcze
3346,7 Kcal

Musze to pozmieniac totalnie.Chodzi mi tez o to by zrobic na cyklu jak najlepiej jakosciowo mase mięśniową zeby sie nie zalac bo brzuch i tak juz jest troche za duzy.

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
Rozpisalem jeszcze raz i znow cos ie tak.Popatzre jeszcze po necie moze skorzystam z jakiejs gotowej diety.Teraz wyszo mi tak:

369g białka
490.8g węgli
81.2g tłuszczy
3930.5kcal

Co o tym myslicie?

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1198
Dzienna dieta wygladała by tak:

Śniadanie ok 6:30
2 jajka
2 kromki chleba ziarnistego

Razem daje nam:

24.4 Białko 36 Węgle 20,8 tłuszcze 446Kcal

2 Śniadanie 10:00
Makaron 170g
Wołowina mielona 133g
Ser żółty 40g
Owoce
Jogurt 250g
Razem daje nam:
65g białka 148g Węgli 42g tłuszczy 1250kcal

Obiad 13:00
Ryż biały 150g
Kurczak 300g
Warzywa
Jakieś owoce

Razem daje:
55g białka 80g węgli 6g tłuszcze 500kcal

Po treningu:
ryba 80g
1 jajko

Razem daje nam:
21g białka 0 węgli tłuszcz 8,1 162kcal

Kolacja:
serek wiejski 200g
jogurt 150g

Razem daje nam:
32g białka 36g węgli 3g tłuszczy 313kcal

podczas treningu pije wode z miodem multiwitamina i energy drinkiem co daje:
0 białka 75g węgli 0 tłuszczu 310kcal

Rano po przebudzeniu , po śniadaniu , po obiedzie , przed treningiem , po treningu ,przed snem pije odzywke bialkowa co daje w sumie:
180g białka 36g węgli 6g tłuszczy 900kcal

Masakralna ta dieta wiem ze musze ja zmienic ale narazei jest taka.Co o niej sadzicie?Stosowalem ja juz wczesniej i niezle na niej idzie.Jak niedozucam zadnych słodyczy to jest ok.Ale jak dozuce to zaczyna sieodkladac>

lega

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki odblok ? prop + cidoteston + meta + winko

Następny temat

tamoxifen

WHEY premium