SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
coś musze po treningu zmienic bo malo węgli.zaraz po treningu wypijam białko i węgle ale posilek potreningowy za malo ma węgli.Jest to posilek ok 20:00

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
az taka zla ta dieta to nie jest. daj wegle do posilku potreningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
Spoko czyli tak zrobie.
Co do treningu to zastosuje taki jak juz kiedys stosowalem.Bedzie to trening silowo masowy.W ten sposob moge trenowac 6 razy w tygodniu na mase i sile.Trenuje wtedy biale i czerwone włókna mięśniowy raz w tygodniu.Trening ktory stosowalem wygladal tak:
Pon.
Klatka Plecy Szyja - trening na mase

Wtorek
Barki Nogi - trening na sile

Środa
Biceps Triceps Przedramie - trening na mase

Czwartek
Klatka Plecy - trening na sile

Piątek
Barki Nogi Kapturki trening na mase

Sobota
WOLNE

Niedziela
Biceps triceps - trening na sile

Co myslicie o takim zestawieniu?
Trenowalem juz tak ale po jakis 2 - 3 miesiacach musialem zmienic bo zaczynalem przemeczac organizm ale wczesniej bylo spoko i sporo masy i sily mi poszlo.Mysle ze metka mi pomoze trenowac ostro.

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
Zastanawiam sie tylko czy inne partie moze ze soba pomieszac.Ale wtedy bylo spoko wiec chyba tak zostawie.

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
jak dla mnie kazda partia dwa razy/week to troche duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
no niby tak ale inne włókna to prawie tak jakby kazda partia tylko raz w tygodniu takie male oszustwo organizmu hehe.a jak poczuje przemeczenie to wrzuce dzien wolny i po temacie.

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
a w jakich porach brac ten dianabol?
ja mysle ze pierwsza tab. rano po sniadaniu czyli ok 7 a druga o 14 i 3 przed snem.trening bede mial ok 16:30 - 17:00.co Wy na to?co myslisz krzyysiek??

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
metke rozloz na 3 razy po posilkach, jednak ostatnia dawke bralbym do 18

niby do kazdej tabl metki jedna tabl esseliv ale jak wezmiesz 3 dziennie to bedzie ok.
w ostatnim tyg metki mozesz dac kreatyne zeby duzych spadkow nie bylo

Zmieniony przez - krzyysiek w dniu 2010-04-05 21:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1198
na osłonke wątroby będe brał Milk thistles w kroplach bo mieszkam w uk noi esseliv tu niedostane.a tamten produkt podobno bardzo dobry jest znajomemu lekarz polecił do cyklu na winku w tabsach

lega

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
chodzilo mi ogolnie o oslone watroby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki odblok ? prop + cidoteston + meta + winko

Następny temat

tamoxifen

WHEY premium