SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

partia miesni 2x w tygodniu czy raz? co łączyć z czym?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Witam. Tak jak w temacie bo juz pogubilem sie z roznymi opiniami ludzi.. Czy każda partie miesni trenowac raz w tygodniu czy dwa razy ? Zalezy mi teraz do konca miesiaca na treningu na definicje a od polowy września chce zrobic masowy do stycznia. Jak to z tym jest czy trenowanie każdej parti miesni co te 3 dni jest dobrym rozwiazaniem? Tzn
Pon- trening
Wt-trening
Śr-wolne
Cz-trening
Pt-trening
I drugie pytanie to jakie partie laczyc w treningu ? Prosze Was o taka rozpiske na tydzien co w poszczególnych dniach n
ajlepiej robic .
Do tej pory lacze klatke z ramionami(biceps, triceps) a plecy z barkami . Czy tak jest dobrze czy cos w tym zmieniac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
są różne warianty, możesz ćwiczyć partie raz w tyg typowo splitem albo 2 razy fbw czy też push and pull... jeśli chcesz ćw tak jak tam wyżej napisałeś poszukaj planów o push and pull i zobacz jak to dokłądniej wygląda... sam założyłem temat z takim pytaniem, szczegóły- https://www.sfd.pl/split_vs_inny_plan_treningowy-t957224.html 

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
tak jak kolega wyzej napisal PUSH/ PULL dac albo UPDER/LOWDER i w poniedzialek i wtorek robisz trening mocny a w czwartek i piatek lzejszy aby organizm mogl sie zregenerowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Ciekawie wyglada ten push pull i mam do Was ogromna prosbe o to aby ktos sensownie polaczyl mi partie miesni na kszdy dzien tzn tak rozpisac od poniedzialku do niedzieli z tym ze treningi w pon wt czw pt :) no i jeszcze pytanie , o co dokladnie chodzi z tym ciezej lzej? Ze jak jest ciezej to wiecej serii czy wiecej powtorzen w serii czy mniejszym ciezarem?

Zmieniony przez - lukaswch94 w dniu 2013-08-04 16:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
w tym linku co podałem tez ta kwestia chyba jest poruszona... no lżej czyli mniej o jakąś serie na pewno, ciężar raczej też... jak ja robię cięzko to dokładam cięzaru a jak lekko to odkładam

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Co to jest za trening upder/lowder?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
chodzilo mi o split góra/dół
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do oceny , ewentualnie poprawki

Następny temat

serie łączone

WHEY premium