SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na mase - 7 letni staz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
nie, na prawdę mnie zaintrygowało to 40+ przy 70iles kg - może masz formę pod zawody ? wrzuć foto jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
nie no

zawsze chcialem miec duzo w bicu.... reszta troche odstaje

fote masz na samym poczatku


1920kamil jakiej wycince czlowieku... tam nie ma nic do wycinania nie z mojej lapki... NEVER!!!!!! i nie musisz sie powtarzac 10razy w jednym temacie ze cos zmarnowalem, moze ja nie chcialem byc wiekszy? moze ja cwiczylem dla przyjemnosci... niekoniecznie dla rozmiarow... dla lepszego samopoczucia....


Zmieniony przez - RzezniQdNb w dniu 2010-08-01 10:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
7lat a Twoja sylwetka = jedno wielkie opierdzielanie, ułoż diete wtedy Ci powiedzą osoby zajmujacy sie suplami co do braków dolozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje redukcje zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9547
RzezniQdNb mimo wszystko Twoja sylwetka sprawia wrazenie ostro zalanej

nie watpie ze wlasnie tak chciales wygladac idac 7 lat temu na silownie,
koncze dyskusje

w pewnym śląskim mieście przy ulicy Cichej 6...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
jak chcesz stracić trochę kasy to możesz kupić jakieś odzywki. może coś nawet pomogą, a może nie. dużo więcej dadzą gdy zainteresujesz się dieta. Tez nie bawię się w jakieś tam ważenie czy coś ( pewnie zaraz tez będą po mnie jechać ) ale patrze co i o jakiej porze jem.
Tak ze decyduj czy chcesz trochę więcej mięśni, czy dalej ćwiczyć rekreacyjnie dla przyjemności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
yyy z ta tam fotka to byla pomylka tam wazylem 77kg, w lapie bylo 41cm

teraz waze 73kg w lapie 42cm, duzo mi zeszlo z brzucha... ale to tylko dlatego ze zaczolem do pracy na rowerze codziennie jezdzic przez 2 miechy

wracajac do tematu jednak wstrzymuje sie z zakupem odzywek, bo diety tak nie bede trzymal bo wiem jaki jestem na to grymasny i nigdy bym sobie nie odmowil pizzy czy parowki


dalej bede sobie cwiczyl rekreacyjnie..... kulturysty ze mnie nie zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
jak byś chodź z tych 7 lat 3 trzymał dietę tak na 80% to wyglądałaś byś o niebo lepiej myślę ze pod 100kg. dieta podstawa zrozumcie to wreszcie, nie suple i odzywki

Zmieniony przez - BoxeR1984 w dniu 2010-08-01 17:59:03

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
MCKOKS - polecasz mu redukcje przy wadze 73 kg? to się kupy nie trzyma,
RzezniQdNb - nie trzeba być kulturystą żeby trzymać diety, po za tym sam mówisz że nie widzisz przyrostów na siłce to chyba znaczy że chcesz nabrać masy, zrób sobie mały bilans diety. Dieta to nie obowiązek, nie musisz sobie odmawiać przyjemności do tego stopnia żeby zrezygnować z wszystkiego co niezdrowe od czasu do czasu możesz coś niezdrowego skubnąć. Suplementy bez diety praktycznie nic nie dają tylko wydasz pieniądze w błoto, ale skoro szastasz forsą i nie wiesz co z nią zrobić kup nawet najdroższą odżywkę pompuj samego bica i jedz swoje parówki.

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzyma sie kupy co z tego ze wazy 73 kilo?,jak jest spasiony jak hooj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - Siła-Masa

Następny temat

Multi-Pro Whey Isolate Blend czy vitafit

WHEY premium