SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na mase - 7 letni staz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
no to chyba spasionej wiary nie widziałeś jak to jest dla ciebie wielka otyłość, pewnie ćwiczysz sześciopak na brzuch i chwalisz się nim na portalach społecznościowych i krytykujesz wszystkich co mają lekką oponkę, nie zapominaj ze facet prawie do trzydziestki dobija a siłkę jak pisał tylko rekreacyjnie, po za tym popatrz na zdjęcie, klaty prawie nie widać, barki też małe... i co takiego chciałeś redukować?

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Niestety po zdjęciu wygląda jakby tylko biceps ćwiczył

Co do masy, to dieta jest podstawą tego sportu. Zaglądnij do działu odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witoldini nie rozśmieszaj mnie lepiej z tym swoim sześcio paczkiem dla pedałków na żelu,jest w całości zalany chce widzieć jako ramię jak je odsunie od tułowia.


Sens dalszego masowania w jego przypadku to będzie tragedia,sam mam oponkę na bokach ale nie taką ze większą niż klatka z plecami...



Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-08-01 20:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
MCKOKS nie bądź okrutny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Lepsza okrutna szczerosc niz klamstwa co do oceny.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
no właśnie nie wiemy jak kolega wygląda bo więcej fotek nie dodał, po za tym pisał że jeszcze przytył trochę, jak by zaczął na mase jechać to by z czasem obcinał węgle, jakieś aeroby by zaczął to też by było gitez, takie jest moje zdanie po prostu, bo nie wiem co tu ma do wyrzeźbienia (po za bębnem). Cienko jak na 7 lat muszę przyznać, już byś mógł być spory majster

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie mam zdanie po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
też mam lekką oponkę i jestem z niej dumny!

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Sens dalszego masowania w jego przypadku to będzie tragedia,sam mam oponkę na bokach ale nie taką ze większą niż klatka z plecami...


Będzie miało sens jeśli będzie robił suchą masę...ale lepiej pierw zredukować ofc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1779
Dieta wysoko białkowa. Jeżeli ma trochę fatu, a białko z małą ilością węglowodanów będzie czerpać energie z samego siebie, to tłuszcz powinien pomóc w utrzymaniu tego białka, poprawcie mnie jeżeli się mylę.

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - Siła-Masa

Następny temat

Multi-Pro Whey Isolate Blend czy vitafit

WHEY premium