SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odpowiedni trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Witam wszystkich
Chciałem prosić was o pomoc w ułożeniu planu. Chodzi mi tylko o to ile razy w tygodniu czy łaczyć 2 partie mięśni czy każdą robić oddzielnie i ewentualnie ilość ćwiczeń i serii na każdą partie mięsni.
Ogólnie ćwicze już rok czasu mam 24 lata 192cm i waże 110 kg i właśnie chodzi mi o to że mam sporawo masy ale niestety tej tłuszczowej w szczególności na brzuchu ;)jendak nie chce by treninig koncentrował sie jedynie na redukcji tkanki tluszczowej zależy mi jeszcze na ogólnym rozwoju mięsni.
Ja myslalem żeby robić sobie każdą partie mięsni oddzielnie i tak na większe partie 5 ćwiczeń po 4 serie i 12 - 8 powtórzeń i na mniejsze partie 4 ćwiczenia tez po 4 serie i 12- 8 powtórzeń czy to by było dobre ? bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje ;)
i jeszcze jedno zastanawiam sie ewentualnie jakie suplementy do tego dokupić czy BCAA + jakis stack kreatynowy (np.nitrobolon 2 lub cell pump) czy jakieś białko ?
Dzięki wielkie za pomoc
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...troche mylisz pojecia z tym nitrobolonen ale dlugo by wyjasniac.

w tej chwili tak czy owak skoncentruj sie na diecie- suple, nawet typu kreatyna jesli nie zbudujesz podstaw/dieta-trening- regeneracja/ na niewiele sie zdadza.

takze pozdrawiam!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-30 20:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jak dla ciebie to podstawa tutaj nikt planu nikomu nie uklada, jest tyle gotowych, i informacji ze kazdy moze ulozyc plan dla sebie a ktos moze co najwyzej ocenic poprawic.
Co do utraty tluszczu to koniecznie cos na brzuch jak a6w, abs2 do tego dieta z ujemnym bilansem kalorycznym lub dieta na 0, + aeroby i bd ok, o wszystkim mozesz przeczytaj, masz wyszukiwarke.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
tak wiem ze tu nikt nikomu planu nie układa i o to nie prosiłem. chodziło mi o opinie czy w moim przypadku lepiej łaczyć partie mięśni i zmniejszyć ilość ćwiczeń czy rozłożyć każdą partie na poszczególny dzień zwiększając liczbe ćwiczeń i czy ewentulanie tak jak napisałem może być
a co do wyszukiwarki to już od dłuższego czasu przegladam non stop różne informacje ale własnie jeden pisze tak drugi tak dlatego posatnowiłem zadać swoje konkretne pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
a i jeszcze bery 89 co do aerobow to mam w domu symulator wioslarstwa i tak zasówam na tym 3 razy w tygodniu tak kolo 45 min wystarczy tak czy wiecej na tym zasówac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 257
Chyba lepiej byłoby jak byś sobie pobiegał co drugi dzień z siłownią ok 30min. Na dworze. Albo skożystaj z rowerku, steppera jeśli masz na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
symulator wioslarstwa
Nie bardzo wiem jak to wyglada, ale aeroby mozesz wykonywac w dni nie treningowe, 30-45min wystarczy w zupelnosci, mozesz biegac, basen, rower itp. Jesli do tego odpowiednia dieta to mozna osiagnac rozne cele.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trenuj w rodzaju FBW/3 x w tyg. i kazda partia na treningu/ albo 4 x w tyg. z takim podziałem aby dana grupa była trenowana w tyg. 2x.
np.
klatka, barki, triceps, brzuch - w pon. i czw.
nogi, plecy, biceps, przedramie -wtor, piąt.

oczywiście ilość serii mniejsza niż jakbys je trenował raz w tyg. i wieksza niz przy fbw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
czy np w takim rozkladzie jak mi napisales czy byloby ok jesli na kaltke, plecy, barki i nogi robilbym po 3 cwiczenia i na triceps i biceps po 2 i na wszystko po 3 serie ? czy to moze jednak zbyt duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
i czy np mialo by sens zastosowanie czegos takiego ze np jak w we wtorek robie biceps to w piatek robie inne dwa cwiczenia na biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozpisz jakie to ćw. a zobaczymy.

ogólnie moge powiedzieć, że odrobinkę trzeba bedzie zmniejszyć -bo 9 serii 2 x w tygodniu to za dużo/.

ćwiczenia raczej jednakowe- lub wybierasz 3 a na poszczegolnych treningach ćwiczysz dwoma- czyli jest rotacja.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-27 22:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
ok to tak mysle nad takimi cwiczeniami

Klatka
pon. - wyciskanie sztanigielek skos gorny
- wyciskanie sztangi poziom
czw. - wyciskanie sztanigielek skos gorny
- rozpietki sztangielkami poziom

Barki
pon. - wyciskanie sztangielek siedzac
- wznosy sztangielek bokiem
czw. - wyciskanie sztangielek siedzac
- podciaganie sztangi do brody

Triceps
pon. - wyciskanie francuskie sztangi lezac
- prostowanie ramion na wyciagu gornym
czw. - wyciskanie francuskie sztangi lezac
- prostowanie ramion stojac tylem do wyciagu

Nogi
wt. - przysiady ze sztanga
- przysiady na suwnicy skosnej (stopy wysuniete do przodu)
pt. - przysiady ze stzanga
- martwy ciag na wyprostowanych nogach

Plecy
wt. - sciaganie na wyciagu do klatki
- wioslowanie sztanga w opadzie nachwytem
pt. - sciaganie na wyciagu do klatki
- wioslowanie sztangielka w opadzie

Biceps
wt. - uginanie ramion ze sztanga
- uginanie ramion siedzac na skosnej laweczce
pt. - uginanie ramion ze stzanga
- uginanie ramion stojac chwyt mlotkowy

tak jak napisales zmniejszylem ilosc serii na 6 i wybralem po 3 cwicznia co do nog to nie wiem czy to bedzie ok ale chodze na silownie taka domowa i tam na nogi mamy jedynie suwnice i tak mniej wiecej by sie to przedstawialo czy moze tak byc ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłówka + spalacze

Następny temat

A6w styl wykonywania..

WHEY premium